Czy to Twoja firma?

P.P.U.W.H. WINI-MET ZYGMUNT WRÓBLEWSKI praca

Łódź

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem łódzkiego przemysłu, specjalizując się w produkcji maszyn oraz szerokim wachlarzu usług związanych z obróbką metali. Nasza historia zaczęła się 2 maja 1992 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy ofertę, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

W "WINI-MET" stawiamy na rzetelność i jakość, co potwierdzają opinie naszych zadowolonych partnerów. Nasze prace charakteryzują się precyzją i trwałością, co jest wynikiem wieloletniego doświadczenia oraz pasji, jaką wkładamy w każde zlecenie. Zajmujemy się nie tylko produkcją maszyn, ale również kompleksową obróbką metali, tworzeniem konstrukcji metalowych i ich części, a także naprawą i konserwacją maszyn. Nasze usługi obejmują również instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać lokalny rynek, oferując handel hurtowy i detaliczny wyrobów metalowych. Nasze produkty i usługi znajdują zastosowanie w wielu branżach, co świadczy o naszej wszechstronności i zdolności do dostosowania się do specyficznych potrzeb klientów.

W "WINI-MET" zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, co pozwala nam utrzymać wysoką pozycję na rynku i budować trwałe relacje z naszymi klientami. Nasze zaangażowanie w doskonalenie procesów produkcyjnych i serwisowych jest kluczem do sukcesu, którym chętnie się dzielimy z naszymi partnerami.

Jesteśmy tu dla Was od ponad 30 lat, tworząc historię sukcesu opartą na solidnych fundamentach rzetelności, jakości i zaufania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów "WINI-MET".

P.P.U.W.H. WINI-MET ZYGMUNT WRÓBLEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy P.P.U.W.H. WINI-MET ZYGMUNT WRÓBLEWSKI

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.U.W.H. WINI-MET ZYGMUNT WRÓBLEWSKI

  • Frezer

    P.P.U.W.H. WINI-MET ZYGMUNT WRÓBLEWSKI
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Ślusarz - spawacz

    • Łódź
    Dodana
  • Tokarz

    • Łódź
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.P.U.W.H. WINI-MET ZYGMUNT WRÓBLEWSKI

Siedziba główna

P.P.U.W.H. WINI-MET ZYGMUNT WRÓBLEWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.P.U.W.H. WINI-MET ZYGMUNT WRÓBLEWSKI - oferty archiwalne

  • Frezer

    • Łódź
    • Zakres obowiązków

      samodzielna obsługa frezarki, toczenie na podstawie rysunków technicznych

      [Godzina zakończenia pracy] : 14:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Znajomość rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi