Czy to Twoja firma?

AUDYTOR Mirosław Bogusławski praca

Łódź

Od ponad trzech dekad, AUDYTOR Mirosław Bogusławski z Łodzi, jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w świecie rachunkowości, doradztwa podatkowego oraz edukacji biznesowej. Nasza historia rozpoczęła się 1 lutego 1989 roku, kiedy to z pasji do liczb i prawa podatkowego zrodziła się firma, która dziś jest dumą swojego założyciela.

Specjalizujemy się w dostarczaniu usług najwyższej jakości, które obejmują szeroki zakres działań profesjonalnych, naukowych i technicznych. Nasze usługi rachunkowo-księgowe są fundamentem dla wielu przedsiębiorstw, które dzięki nam mogą skupić się na rozwoju swoich biznesów. Doradztwo podatkowe, które oferujemy, jest nie tylko wsparciem w labiryncie przepisów, ale również gwarancją bezpieczeństwa i optymalizacji podatkowej. Nasza działalność edukacyjna to z kolei inwestycja w przyszłość, dzięki której przedsiębiorcy i ich zespoły mogą poszerzać kompetencje i zdobywać nową wiedzę.

Jesteśmy dumni z naszych wartości, które są dla nas kompasem w codziennej pracy. Odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność oraz profesjonalizm to nie tylko słowa - to fundamenty, na których budujemy trwałe relacje z naszymi klientami. Nasze zaangażowanie w jakość usług potwierdzają stosowane przez nas normy i standardy, w tym te ustalone przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów oraz Międzynarodowe Standardy Rewizji Finansowej.

Chociaż nie dysponujemy danymi, które pozwoliłyby nam szczegółowo opisać naszą pozycję rynkową czy liczbę pracowników, to jesteśmy przekonani, że nasza konkurencyjność wynika z wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności technicznych naszego zespołu. To właśnie kompetencje zawodowe naszych pracowników są naszym największym atutem.

W AUDYTOR Mirosław Bogusławski zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych usług. Dzięki temu możemy być pewni, że nasza oferta jest zawsze aktualna i dostosowana do zmieniających się potrzeb rynku. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość usług i profesjonalne podejście do biznesu. Razem możemy osiągnąć więcej.

AUDYTOR Mirosław Bogusławski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Łódź
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy AUDYTOR Mirosław Bogusławski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUDYTOR Mirosław Bogusławski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AUDYTOR Mirosław Bogusławski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
AUDYTOR Mirosław Bogusławski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Włocławek
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AUDYTOR Mirosław Bogusławski - oferty archiwalne

  • Księgowa

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Księgowa samodzielna.

      Miejsce pracy: Łódź – Górna.

      Oczekujemy na CV z dokładnie opisanym doświadczeniem zawodowym na adres mailowy.

      Zakres obowiązków

      • Do obowiązków zawodowych należy prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ksiąg podatkowych podmiotów gospodarczych jak również wykonywanie innych zadań z zakresu rachunkowości i podatków.

      Wymagania

      • Wskazane doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz podatkowych.
      • Preferujemy wykształcenie kierunkowe w zakresie rachunkowości i podatków.

      Oferujemy

      • Zapewniamy dobre warunki płacowe oraz warunki pracy.
      • Umożliwiamy wszechstronny rozwój zawodowy.
  • Księgowa

    • Łódź

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Łodzi