Czy to Twoja firma?

Metrohouse praca

Łódź

Metrohouse Franchise S.A. jest opertorem najiększej w Polsce sieci biur nieruchomości Metrohouse i pośrednictwa kredytowego Gold Finance. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 120 biur oraz 1300 agentów i ekspertów kredytowych. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości i finansów. Posiadamy dużą bazę ofert i klientów.

Metrohouse najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Metrohouse

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Metrohouse

Mapa Metrohouse

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Metrohouse
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Metrohouse - oferty archiwalne

  • Doradca ds. nieruchomości

    Metrohouse
    • Łódź
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Pasjonuje Cię temat nieruchomości?

      Ważne są dla Ciebie:

      • transparentny system wynagrodzeń
      • wysoki standard pracy
      • elastyczny czas pracy
      • możliwość rozwoju zawodowego?

      Zależy Ci na realnym wsparciu w codziennej pracy i koleżeńskiej atmosferze?

      Dołącz do Metrohouse!

      Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie nowych zleceń do swojej osobistej bazy
      • bezpośrednią i kompleksową obsługę klienta
      • przygotowywanie ofert sprzedaży i prezentacje nieruchomości
      • monitorowanie rynku pod kątem analizy cen i ofert
      • dbanie o reputację firmy oraz jej klientów

      Wymagania

      • min. wykształcenie średnie
      • kreatywność, zaangażowanie i zapał do pracy
      • dyspozycyjność
      • nastawienie na rozwój zawodowy i osiąganie sukcesu
      • przesiębiorczość
      • wysoka kultura osobista
      • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
      • sprawne zarządzanie czasem własnym i innych osób

      Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży nieruchomości, bankowości.

      Oferujemy

      • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
      • szkolenia z profesjonalnymi trenerami
      • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia od najlepszych na rynku
      • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
      • bardzo dobrą atmosferę pracy

      Nie czekaj! Aplikuj do nas już dziś na adres:

      dkrolikowska@metrohouse.pl

      Dowiedz się więcej o Metrohouse na

Pracodawcy w Łodzi