"Szymek" Jakub Suskiewicz

Czy to Twoja firma?

Szymek Jakub Suskiewicz praca

Łódź

"Szymek" Jakub Suskiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Łódź
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy "Szymek" Jakub Suskiewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "Szymek" Jakub Suskiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa "Szymek" Jakub Suskiewicz

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca "Szymek" Jakub Suskiewicz - oferty archiwalne

  • Ekspert obsługi klienta - Stacja Shell

    • 2 800-3 600 zł / mies.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Stacja Shell Łódź ul .Pabianickiej 174 poszukuje chętnych osób do pracy na stanowisko:

      • Ekspert obsługi Klienta / Kasjer

      Praca na stałe po okresie próbnym.

      wynagrodzenie brutto:

      umowa o pracę: od 2800zł/miesiąc

      To wyjątkowa obsługa stacji Shell sprawia, że Klienci tu wracają.

      Dlatego tak ważne u pracowników są: pozytywne nastawienie, odpowiedzialność i umiejętność pracy zespołowej. Jeśli nie brakuje Ci entuzjazmu oraz cechują Cię życzliwość i kultura osobista, to znaczy, że to praca idealna dla Ciebie.

      Dotychczasowe doświadczenie zawodowe to duży atut. Nie martw się jednak, jeśli to Twoja pierwsza praca w takim charakterze.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.
      • Dbanie o ekspozycję towaru na półkach.
      • Budowanie pozytywnego wizerunku stacji.
      • Prace porządkowe na stacji paliw.
      • Realizacja założonych planów sprzedażowych

      Wymagania

      • Entuzjazmu i pozytywnego nastawienia.
      • Umiejętności pracy w zespole.
      • Życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów.
      • Otwartości na kontakty z ludźmi i komunikatywności.
      • Zaangażowania i motywacji do pracy.
      • Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy.

      Oferujemy

      • lastyczne godziny pracy.
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń.
      • Stabilne zatrudnienie i umowa o pracę.
      • Zniżka na paliwa.
      • Zniżka na produkty Shell.

Pracodawcy w Łodzi