Piotr Starzyński

Czy to Twoja firma?

Piotr Starzyński praca

Lublin

Piotr Starzyński rozwiązuje problemy niskiej sprzedaży.

Wdrażam analitykę na stronach internetowych i w aplikacjach mobilnych. Analizuję dane i rekomenduję rozwiązania. Piszę aplikacje mobilne i tworzę strony www. Poprawiam widoczność stron internetowych w Google. Przygotowuję audyty SEO. Opracowuję wytyczne dla treści i zajmuje się linkbuildingiem.

Piotr Starzyński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy Piotr Starzyński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piotr Starzyński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Piotr Starzyński

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Piotr Starzyński - oferty archiwalne

  • Specjalista SEO

    • Lublin
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Proszę o wysyłanie wiadomości poprzez stronę internetową przez formularz kontaktowy lub korzystając z maila.

      Rozmowy rekrutacyjne prowadzę online.

      Zakres obowiązków

      Między innymi:

      • przygotowywanie analizy słów kluczowych
      • przygotowywanie ofert dla klientów
      • wybór słów kluczowych i optymalizacja treści
      • wprowadzanie zmian na stronach klientów
      • praca ze sztuczną inteligencją

      Wymagania

      • dyspozycyjność
      • podstawowa wiedza HTML
      • chęć rozwoju i nauki

      Oferujemy

      • staż z możliwością przedłużenia współpracy
      • pracę pod okiem doświadczonego specjalisty SEO w zakresie optymalizacji technicznej, content marketingu oraz linkbuildingu
      • realizację ciekawych projektów
      • pracę zdalną

Pracodawcy w Lublinie