Czy to Twoja firma?

ZAKŁADY PRZEMYSŁU FILCOWEGO FILTEX SPÓŁKA AKCYJNA praca

Łódź

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumni z bycia częścią przemysłowego krajobrazu Łodzi, miasta o bogatej tradycji tekstylnej. ZPF FILTEX S.A. to synonim innowacji i jakości w produkcji geowłóknin i włóknin technicznych. Nasza historia sięga roku 1946, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, a w 1996 roku z dumą przekształciliśmy się w spółkę akcyjną, opartą na 100% prywatnym kapitale.

Jako lider na rynku, zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych produktów. Nasze geowłókniny, włókniny techniczne oraz maty syntetyczne są nie tylko wynikiem wieloletniego doświadczenia, ale także pasji i zaangażowania naszej wykwalifikowanej kadry. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, jesteśmy w stanie zaoferować produkty, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, co stanowi naszą wyjątkową przewagę konkurencyjną.

Jakość naszych wyrobów jest dla nas priorytetem. Wdrożony system ISO 9001:2015 to gwarancja wysokiej jakości i powtarzalności naszych produktów. Posiadamy również Certyfikat Jakości, który jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie wyrobów najwyższej klasy.

W ZPF FILTEX S.A. rozumiemy, jak ważna jest sprawność logistyczna i terminowość dostaw. Dlatego też nasz magazyn wyrobów gotowych oraz baza transportowa są zawsze gotowe, aby zapewnić stały dostęp do naszych standardowych ofert oraz szybką i efektywną obsługę zamówień.

Innowacje, jakość, doświadczenie – to słowa, które najlepiej opisują naszą firmę. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać produkty, które przyczyniają się do sukcesów naszych klientów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszej marce i doświadczeniu.

ZAKŁADY PRZEMYSŁU FILCOWEGO FILTEX SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy ZAKŁADY PRZEMYSŁU FILCOWEGO FILTEX SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY PRZEMYSŁU FILCOWEGO FILTEX SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁADY PRZEMYSŁU FILCOWEGO FILTEX SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

ZAKŁADY PRZEMYSŁU FILCOWEGO FILTEX SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZAKŁADY PRZEMYSŁU FILCOWEGO FILTEX SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Magazynier

    ZAKŁADY PRZEMYSŁU FILCOWEGO FILTEX SPÓŁKA AKCYJNA
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      KOMPLEKSOWA OBSŁUGA MAGAZYNU, PRACE ZAŁADUNKOWE I ROZŁADUNKOWE

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik w dziale utrzymania ruchu

    • Łódź

      Prace w dziale utrzymaniu ruchu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : znajomość prac ślusarskich, wiedza związana z naprawą maszyn produkcyjnych (najlepiej włókienniczych), sumienność i pracowitość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Łodzi