Medicor-Pol. Zakład Techniki Medycznej

Czy to Twoja firma?

Medicor-Pol. Zakład Techniki Medycznej praca

Łódź

Od ponad trzech dekad, my, w MEDICOR-POL ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ, z dumą wspieramy sektor ochrony zdrowia, dostarczając innowacyjne rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy jakości opieki medycznej. Nasza podróż rozpoczęła się w 1991 roku w sercu Polski, w Łodzi, gdzie z zaangażowaniem budowaliśmy naszą markę, aby stać się zaufanym partnerem dla profesjonalistów medycznych.

Specjalizujemy się w oferowaniu nowoczesnych technologii, które pomagają w codziennej pracy lekarzy i pielęgniarek. Nasze urządzenia diagnostyczne, takie jak uroflowmetry, są przykładem naszego zobowiązania do innowacji, umożliwiając precyzyjne badania i lepszą opiekę nad pacjentami. Rozumiemy, jak ważny jest komfort zarówno pacjentów, jak i personelu medycznego, dlatego nasze fotele zabiegowe i meble medyczne łączą w sobie ergonomię z nowoczesnym designem.

Jako autoryzowany przedstawiciel czeskiego producenta RQL GOLEM, jesteśmy dumni, że możemy oferować sprzęt, który jest synonimem jakości i niezawodności. Nasze stoły operacyjne, lampy zabiegowe i stoły do transportu chorych są nie tylko zaawansowane technologicznie, ale również zaprojektowane z myślą o optymalnych warunkach pracy w salach operacyjnych.

Wszystkie nasze produkty medyczne spełniają rygorystyczne normy i posiadają wymagane atesty medyczne, co potwierdza nasze zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa i jakości. Nasz system zarządzania jakością, oparty na normie ISO 9001, jest dowodem na to, że nieustannie dążymy do doskonałości.

Rozumiemy, że potrzeby naszych klientów są różnorodne, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo i elastyczność w dostosowywaniu oferty do indywidualnych wymagań. Nasze wsparcie posprzedażowe gwarantuje, że każdy klient czuje się pewnie i komfortowo korzystając z naszych produktów.

Współpracujemy z czołowymi polskimi producentami i importerami, co pozwala nam na oferowanie kompleksowego wyposażenia dla gabinetów medycznych, w tym ginekologicznych i laryngologicznych. Nasz sklep medyczny online to wygoda i dostępność, której oczekują współcześni profesjonaliści.

W MEDICOR-POL jesteśmy dumni z naszej historii, ale przede wszystkim jesteśmy podekscytowani przyszłością. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w poprawę opieki zdrowotnej. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla pacjentów i pracowników służby zdrowia.

Medicor-Pol. Zakład Techniki Medycznej najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromechanik Łódź
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Medicor-Pol. Zakład Techniki Medycznej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Medicor-Pol. Zakład Techniki Medycznej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Elektryk z prawem jazdy

    Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "ZRYW" Sp. z o.o.
    • Belgia
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • 17-18 € / godz.
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    Polecana
    Dodana
  • Inżynier mechanik

    Indorama Ventures Recycling Poland Spółka z.o.o
    • Łęczyca
    Polecana
    Dodana

Mapa Medicor-Pol. Zakład Techniki Medycznej

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Medicor-Pol. Zakład Techniki Medycznej - oferty archiwalne

  • Technik elektromechanik

    • Łódź
    • pełny etat
    • Zatrudnie technika elektromechanika

      Zakres obowiązków

      Opis stanowiska :

      • wykonywanie przeglądów i czynności konserwacyjnych urządzeń medycznych

      • wykonywanie napraw

      • prowadzenie dokumentacji serwisowej, dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji

      • regularne raportowanie bieżącej pracy

      • bezpośredni kontakt z klientem i utrzymywanie pozytywnych relacji

      Wymagania

      • wykształcenie średnie

      • prawo jazdy kat.B

      • dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w terenie

      • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

      • podstawowa znajomość elektroniki, mechaniki i pneumatyki

      • doświadczenie w naprawie i konserwacji urządzeń mechanicznych i elektronicznych

      • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, analizy przyczyn i skutków uszkodzeń

      • zdolności manualne • znajomość programów MS Office • mile widziana znajomość j. angielskiego

      Oferujemy

      • szkolenia

      • pracę w stabilnej, działającej od wielu lat firmie,

      • samochody do wykonywania czynności służbowych, komputery i odpowiednie narzędzia pracy, telefon służbowy

      • umowę o pracę ,

      • miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Pracodawcy w Łodzi