Czy to Twoja firma?

KESZ sp. z o.o. praca

Łódź

Jesteśmy 4KESZ Sp. z o.o., sercem naszej działalności jest Łódź - miasto, które inspiruje nas do ciągłego rozwoju i innowacji. Nasza przygoda rozpoczęła się 25 marca 2016 roku, a od tego czasu nieustannie dążymy do tego, aby być liderem w branży usług wodno-kanalizacyjnych.

Jako zespół składający się z jednej, ale za to wyjątkowo zaangażowanej osoby, jesteśmy przykładem na to, że nawet małe firmy mogą mieć wielkie ambicje. Dzięki naszej pasji i doświadczeniu, każdego dnia zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że to właśnie ludzie tworzą wartość firmy, a nasza kompetencja i dbałość o klienta to nasz znak rozpoznawczy.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się z Tobą szczegółami naszej oferty, zapewniamy, że nasze usługi są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jesteśmy tutaj, aby służyć pomocą i doradztwem, a nasze doświadczenie w branży jest gwarancją jakości i niezawodności.

Jako firma z Łodzi, jesteśmy związani z tym miastem i jego mieszkańcami. Nasze usługi są dostępne dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnych rozwiązań w zakresie wodociągów i kanalizacji. Rozumiemy, jak ważna jest infrastruktura wodno-kanalizacyjna dla codziennego życia i działalności gospodarczej, dlatego zawsze stawiamy na rzetelność i terminowość.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdzie nasi przedstawiciele z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią dostosowaną do Twoich potrzeb ofertę. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię swoją wiedzą i doświadczeniem. Razem możemy zadbać o to, aby systemy wodno-kanalizacyjne działały bez zarzutu.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, jak wiele możemy zaoferować. Zapraszamy do współpracy!

4KESZ Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Łódź
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy 4KESZ Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 4KESZ Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa 4KESZ Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
4KESZ Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca 4KESZ Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma budowlano - remontowa poszukuje pracowników !

      Szukamy PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH i PRACOWNIKÓW DO WYKOŃCZEŃ !

      Zapraszamy do kontaktu :

      Sławek 885 019 981

      Sebastian 511 028 707

      SZUKAMY OSÓB ZDECYDOWANYCH !

      Zakres obowiązków

      • budowa domów,
      • wykończenia wnętrz,
      • prace pomocnicze

      Wymagania

      • doświadczenie w pracach budowlanych/wykończeniowych;
      • trzeźwość;
      • chęć do pracy i zaangażowanie;

      Oferujemy

      • terminowe wynagrodzenie;
      • praca na terenie Warszawy i Województwa Mazowieckiego;
      • praca w miłej atmosferze;
      • praca w małej grupie osób;

Pracodawcy w Łodzi