iTechArt

Czy to Twoja firma?

iTechArt praca

Łódź

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w USA wg Deloitte i Financial Times. Na pokładzie iTechArt pracuje 3 500 błyskotliwych inżynierów zlokalizowanych w 18 miastach świata, w niemal 300 różnorodnych pod kątem technologii i skali projektach. Naszymi klientami są zarówno wschodzące gwiazdy z Doliny Krzemowej, jak i gigantyczne organizacje z listy Fortune 500. Jesteśmy świetni w obszarze Web, Mobile, Big Data, QA & Testing oraz DevOps. W Polsce jesteśmy w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu.

iTechArt najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy iTechArt

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca iTechArt

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa iTechArt

Siedziba główna

Praca iTechArt - oferty archiwalne

  • Senior Devops Engineer

    iTechArt
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w USA wg Deloitte i Financial Times. Na pokładzie iTechArt pracuje 3 500 błyskotliwych inżynierów zlokalizowanych w 18 miastach świata, w niemal 300 różnorodnych pod kątem technologii i skali projektach. Naszymi klientami są zarówno wschodzące gwiazdy z Doliny Krzemowej, jak i gigantyczne organizacje z listy Fortune 500. Jesteśmy świetni w obszarze Web, Mobile, Big Data, QA & Testing oraz DevOps. W Polsce jesteśmy w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu.

      Zakres obowiązków

      • Udział w planowaniu i rozwijaniu architektury projektu;
      • Implementacja infrastruktury jako rozwiązanie kodu dla zaawansowanych aplikacji opartych na mikroserwisach;
      • Refaktoryzacja oraz ponowne projektowanie istniejącej infrastruktury;
      • Migracja różnych ładunków do nowoczesnych stacków technologicznych, takich jak Docker, Kubernetes, Serverless;
      • Dyskusja o proponowanych rozwiązaniach bezpośrednio z liderami.

      Wymagania

      • 4+ rok doświadczenia pracy na stanowisku DevOps;
      • Biegła znajomość serwisów chmur (AWS, Azure, lub Google Cloud);
      • Doświadczenie z Kubernetes, Docker, Terraform, Ansible, Jenkins, Ci/CD;
      • Doświadczenie pracy z Python;
      • Wiedza o metodologiach Agile (Scrum/Kanban);
      • Dobre umiejętności komunikacji;
      • Angielski na poziomie biegłym.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie oparte na twojej wiedzy i doświadczeniu;
      • Opcję pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy;
      • Prywatną opiekę zdrowotną;
      • Dodatkowy fundusz do wykorzystania na platformie MyBenefit;
      • Kurs języków obcych;
      • Wydarzenia integracyjne;
      • Dla kandydatów z Łodzi – nowoczesne i przytulne biuro w centrum Łodzi – Hi Piotrkowska (na wprost Stajni Jednorożca).

Pracodawcy w Łodzi