Czy to Twoja firma?

Heavy Holding sp. z o.o. Sp. K. praca

Łódź

Wykonujemy usługi monterskie i spawalnice. Zajmujemy sie montażem maszyn i urządzeń.

Heavy Holding Sp. z o.o. Sp. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Łódź
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Heavy Holding Sp. z o.o. Sp. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Heavy Holding Sp. z o.o. Sp. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Heavy Holding Sp. z o.o. Sp. K.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Heavy Holding Sp. z o.o. Sp. K.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Legnica
  4. Rzeszów
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Heavy Holding Sp. z o.o. Sp. K. - oferty archiwalne

  • Monter maszyn/ konstrukcji

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Zatrudnimy Montera maszyn i urządzeń do stałej pracy na obiekcie przemysłowym w Niemczech.

      Opis stanowiska pracy:
      - praca polegająca na serwisie maszyn i urządzeń i stałym utrzymaniu ruchu lini produkcyjnych.

      Mile widziane dodatkowe uprawnienia na :
      wózki
      zwyzki
      manitou

      Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:
      +48 514 310 502

      Zakres obowiązków

      praca przy montażu lini produkcyjnej

      Wymagania

      - Gotowość do pracy wyjazdowej,

      - Odpowiedzialność za powierzone zadania

      - znajomość rys. technicznego

      - mile widziana znajomość jezyka niemieckiego lub/i angielskiego

      -doświadczenie w pracy na danym stanowisku min. 2 lata

      Oferujemy

      Zapewniamy:
      - zakwaterowanie,
      - transport,
      - umowę o pracę.

  • Monter/mechanik maszyn przemysłowych

    • Niemcy
    • Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
      monter/mechanik maszyn i urządzeń

      Praca przy montażach maszyn, linii produkcyjnych i urządzeń na obiektach przemysłowych za granicą : Niemcy, Holandia, Austria, Belgia

      Monter/mechanik maszyn przemysłowych

      Obowiązki:

      • montaż mechaniczny maszyn i urządzeń
      • składanie linii produkcyjnych

      Wymagania

      • znajomość podstaw montażu, ślusarstwa, mechaniki
      • doświadczenie w pracy jako monter maszyn i urządzeń/pomocnik montera
      • znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
      • umiejętność czytania rysunku technicznego
      • prawo jazdy - mile widziane
      • gotowość do pracy wyjazdowej
      • odpowiedzialność za powierzone zadania

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • narzędzia
      • darmowe zakwaterowanie i transport do kraju projektu i na budowę

Pracodawcy w Łodzi