Przychodnia Weterynaryjna Zwierzętarnia

Czy to Twoja firma?

Przychodnia Weterynaryjna Zwierzętarnia praca

Łódź

Witajcie w Przychodni Weterynaryjnej "Zwierzętarnia" w Łodzi, miejscu, gdzie pasja do zwierząt łączy się z profesjonalizmem i nowoczesnością. Od 2012 roku jesteśmy dla Was i Waszych podopiecznych, oferując kompleksową opiekę nad szerokim spektrum zwierząt – od tych najmniejszych, po te egzotyczne. Nasza przychodnia to nie tylko miejsce leczenia, ale i centrum wiedzy, gdzie każdy pacjent jest traktowany z najwyższą troską.

Nasza misja to zapewnić najlepszą możliwą opiekę, wykorzystując bogate doświadczenie, wiedzę i zaawansowany sprzęt diagnostyczny. Jesteśmy dumni, że możemy oferować usługi na najwyższym poziomie, w tym specjalistyczną stomatologię dla królików i gryzoni, co stanowi naszą wyjątkową specjalizację. W naszym zespole znajdziecie lekarzy, techników i specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić Waszym zwierzętom najlepszą opiekę.

W "Zwierzętarni" leczymy nie tylko psy i koty, ale również zwierzęta egzotyczne, futerkowe, gady i ptaki. Nasze usługi obejmują stomatologię, chirurgię, diagnostykę, internę, profilaktykę, fizjoterapię oraz behawioryzm. Posiadamy również sklepik z ziołami i karmami specjalistycznymi, które pomagają utrzymać zdrowie Waszych zwierząt na co dzień.

Jesteśmy pionierami w wykorzystaniu narkozy wziewnej oraz diagnostyki RTG i USG, co pozwala nam na przeprowadzanie badań z największą precyzją i bezpieczeństwem dla pacjentów. Nasze pracownie rentgenowskie działają na najwyższych standardach, zgodnie z zezwoleniami odpowiednich organów.

Edukacja jest dla nas równie ważna, dlatego oferujemy szkolenia praktyczne dla uczniów i studentów, a także szkolenia podyplomowe dla lekarzy weterynarii. Wierzymy, że dzielenie się wiedzą i doświadczeniem jest kluczem do lepszego jutra w dziedzinie weterynarii.

Zapraszamy do "Zwierzętarni", gdzie każde zwierzę traktowane jest z miłością i profesjonalizmem. Razem tworzymy miejsce, gdzie zdrowie i dobrostan Waszych podopiecznych stoją na pierwszym miejscu.

Przychodnia Weterynaryjna Zwierzętarnia najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Weterynarz Łódź
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przychodnia Weterynaryjna Zwierzętarnia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przychodnia Weterynaryjna Zwierzętarnia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przychodnia Weterynaryjna Zwierzętarnia

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Bielsko-Biała
  4. Ostrów Mazowiecka
  5. Rzeszów
  6. Wrocław
  7. Kraków

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Przychodnia Weterynaryjna Zwierzętarnia - oferty archiwalne

  • Lekarz weterynarii

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Szukamy do współpracy lekarzy weterynarii w zakresie leczenia :- psów i kotów - z minimum rocznym doświadczeniem - gryzoni, zajęczaków, gadów, ptaków i szeroko pojętych „egzotyków” - z doświadczeniem/ lub pasją i chęcią do nauki i rozwoju w tej dziedzinie.

      Zakres obowiązków

      • Leczenie psów i kotów - z minimum rocznym doświadczeniem - gryzoni, zajęczaków, gadów, ptaków i szeroko pojętych „egzotyków” - z doświadczeniem/ lub pasją i chęcią do nauki i rozwoju w tej dziedzinie.

      Wymagania

      • Poszukujemy osób pracowitych, ambitnych, chętnych do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, a także odważnych, zaangażowanych, chętnych do pracy zespołowej.

      Oferujemy

      • umowę o pracę na pełen etat lub b2b ( płatny urlop)
      • pracę w systemie zmianowym pn.-pt.8-16, 13-21, 11-19soboty 10-14(1-2 w m-cu)niedziele i święta wolne
      • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania
      • dofinansowania do szkoleń
      • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze
      • wsparcie merytoryczne lekarzy z większym doświadczeniem oraz personelu pomocniczego
      • pełne zaplecze diagnostyczne : RTG cyfrowe, RTG cyfrowe stomatologiczne, USG(doppler), laboratorium( morfologia, biochemia, hormony),endoskopy sztywne.

Pracodawcy w Łodzi