Czy to Twoja firma?

ICREDIT sp. z o.o. praca

Łódź

Witaj, jestem ICREDIT Sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w świecie finansów. Od 2014 roku z dumą działamy w Łodzi, dostarczając naszym klientom szybkie pożyczki gotówkowe, które pomagają im w chwilowych trudnościach finansowych. Jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, mamy solidne podstawy, aby oferować stabilne i bezpieczne rozwiązania finansowe.

Nasza misja jest prosta, ale głęboka – chcemy wspierać Cię, kiedy tego potrzebujesz, dostarczając odpowiedzialne pożyczki gotówkowe. Rozumiemy, że życie bywa nieprzewidywalne i czasami wszyscy potrzebujemy szybkiej pomocy finansowej. Dlatego też oferujemy produkty, które są dostępne bez hipotek i wierzycieli, co świadczy o naszym innowacyjnym podejściu do finansów osobistych.

Nasze wartości – człowieczeństwo, innowacja i odpowiedzialność – są fundamentem wszystkiego, co robimy. Wierzymy, że finanse powinny być dostępne i zrozumiałe dla każdego, a nasze działania zawsze kierujemy dobrem naszych klientów. Dzięki temu zyskaliśmy pozycję lidera na rynku pozabankowych kredytów konsumenckich, oferując usługi, które naprawdę wyróżniają się na tle konkurencji.

Nasza przewaga konkurencyjna leży w personalnej obsłudze – odwiedzamy naszych klientów w domu, aby zapewnić im najwyższy komfort i bezpieczeństwo. To podejście pozwala nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i dostosować nasze usługi do Twojej unikalnej sytuacji.

Jako część grupy kapitałowej Management Financial Group, która zatrudnia ponad 6000 pracowników i współpracowników, jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności i stabilności finansowej. Posiadamy również zaświadczenie o ochronie danych osobowych, co potwierdza nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo i prywatność naszych klientów.

W ICREDIT Sp. z o.o. nie tylko udzielamy pożyczek, ale również oferujemy doradztwo kredytowe i obsługę pożyczek, abyś mógł czuć się pewnie i komfortowo na każdym etapie współpracy z nami.

Zapraszam Cię do dołączenia do grona zadowolonych klientów iCredit. Razem możemy przejść przez finansowe wyzwania, zawsze z szacunkiem do Twoich potrzeb i z pełnym zrozumieniem Twojej sytuacji.

ICREDIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt bankowość / finanse administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy ICREDIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ICREDIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ICREDIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ICREDIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ICREDIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Doradca kredytowy

    ICREDIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta indywidualnego, sprzedaż pożyczek,

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: komunikatywność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: system wynagradzania prowizyjny
  • Kierownik zespołu

    • pełny etat

      kierowanie zespołem doradców kredytowych i obsługa klienta,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Doradca klienta

    • Kraków

      kontakt z klientem
      spisywanie wniosków
      odbieranie rat

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: komunikatywność,praca w zespole, zaangażowanie

      Oferujemy

Pracodawcy w Łodzi