SPEC CAR

Czy to Twoja firma?

SPEC CAR praca

Elbląg

Od ponad trzech dekad Spec-Car, zlokalizowany w malowniczym Gronowie Górnym, jest synonimem zaufania i wysokiej jakości w świecie motoryzacji. Nasza historia sięga roku 1989, kiedy to rozpoczęliśmy naszą przygodę z naprawą pojazdów, a z biegiem lat rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż części samochodowych, co nastąpiło w roku 2000.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę ich pojazdów – od naprawy samochodów ciężarowych, osobowych i dostawczych, przez diagnostykę komputerową, aż po serwis klimatyzacji. Specjalizujemy się także w kompleksowej regeneracji głowic silnikowych, wykorzystując w tym celu najnowocześniejsze technologie światowych liderów takich jak Neven czy Berco Kwik Way.

Nasze usługi świadczymy z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów – wartość, którą stawiamy na pierwszym miejscu. Rozumiemy, że zaufanie, jakim nas obdarzają, jest fundamentem naszej działalności, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich oczekiwaniom.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowana kadra to nasze główne atuty, które pozwalają nam utrzymać konkurencyjną przewagę na rynku. Z dumą podkreślamy, że nasze usługi nie ograniczają się tylko do Polski – działamy także na terenie całej Europy, co świadczy o międzynarodowym zasięgu i uznaniu naszej marki.

W Spec-Car rozumiemy, że czas naszych klientów jest cenny, dlatego oferujemy również mobilną obsługę, dojeżdżając do klienta i zapewniając wygodę oraz oszczędność czasu.

Jesteśmy firmą, która rozwija się i nieustannie dąży do doskonałości. Nasze usługi są odpowiedzią na potrzeby rynku, a satysfakcja klientów jest dla nas najlepszą miarą sukcesu. Zapraszamy do doświadczenia jakości i profesjonalizmu, jakie gwarantuje Spec-Car – Twój zaufany partner w świecie motoryzacji.

SPEC CAR najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Elbląg
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy SPEC CAR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPEC CAR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Blacharz samochodowy, Niemcy

    Schmitz Solutions GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Mechanik na stoczni

    ANTHEA sp. z o.o.
    • Gdynia
    Dodana
  • Mechanik Maszyn CNC

    Serwis Personalny Poland Wizytówka
    • Elbląg
    Polecana
    Wygasa

Mapa SPEC CAR

Siedziba główna

Praca SPEC CAR - oferty archiwalne

  • Mechanik Samochodowy

    SPEC CAR
    • Elbląg
    • pełny etat
    • Serwis samochodowy zatrudni mechanika samochodowego z doświadczeniem.

      Zakres obowiązków

      • Naprawy samochodów osobowych i dostawczych.

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat B.
      • Minimum dwuletnie doświadczenie w zawodzie.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę.
      • Atrakcyjny system wynagrodzenia.
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.
      • Bardzo dobre warunki pracy.

Pracodawcy w Elblągu