Czy to Twoja firma?

URZĄD STATYSTYCZNY W ŁODZI praca

Łódź

Jako URZĄD STATYSTYCZNY W ŁODZI, jesteśmy dumnym członkiem służb statystyki publicznej, pełniącym kluczową rolę w gromadzeniu, przetwarzaniu oraz udostępnianiu danych statystycznych, które są fundamentem dla wielu aspektów życia społecznego i gospodarczego. Nasza siedziba znajduje się w sercu Łodzi, przy ulicy Suwalskiej 29, gdzie z otwartymi drzwiami witamy wszystkich, którzy poszukują wiarygodnych i precyzyjnych informacji statystycznych.

Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań, od udostępniania danych statystycznych z publikacji Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) i naszych własnych opracowań, po przyjmowanie zamówień na specjalistyczne zestawienia danych, które nie zostały jeszcze opublikowane. Jesteśmy także odpowiedzialni za sprawy związane z krajowym rejestrem urzędowym podmiotów gospodarki narodowej REGON oraz wydawanie informacji dotyczących obowiązujących standardów klasyfikacyjnych.

W Urzędzie Statystycznym w Łodzi stawiamy na dostępność i otwartość. Nasz Ośrodek Klasyfikacji i Nomenklatur służy wsparciem w zakresie klasyfikacji statystycznych, a nasze zaangażowanie w obsługę osób niepełnosprawnych jest wyrazem naszej empatii i troski o każdego klienta. Ponadto, jesteśmy zawsze gotowi wysłuchać i rozpatrzyć wszelkie skargi i wnioski, bo dla nas liczy się głos społeczności, z którą współpracujemy.

Chociaż nie mogę podać szczegółów dotyczących naszej historii czy pozycji rynkowej, to z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że nasza działalność jest fundamentem dla wielu sektorów – od biznesu po edukację i administrację publiczną. Nasze dane statystyczne pomagają kształtować politykę, wspierają strategiczne decyzje i pozwalają na monitorowanie zmian zachodzących w społeczeństwie i gospodarce.

W Urzędzie Statystycznym w Łodzi zawsze stawiamy na rzetelność, precyzję i aktualność informacji, które dostarczamy. Jesteśmy zaufanym źródłem wiedzy, na które można polegać. Zapraszamy do korzystania z naszych usług i dołączenia do grona tych, którzy cenią sobie wiarygodne dane i profesjonalną obsługę.

URZĄD STATYSTYCZNY W ŁODZI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna księgowość / ekonomia it (informatyka)

Oferty pracy URZĄD STATYSTYCZNY W ŁODZI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca URZĄD STATYSTYCZNY W ŁODZI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa URZĄD STATYSTYCZNY W ŁODZI

Siedziba główna

URZĄD STATYSTYCZNY W ŁODZI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
URZĄD STATYSTYCZNY W ŁODZI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Łódź
  3. Warszawa
  4. Kutno

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca URZĄD STATYSTYCZNY W ŁODZI - oferty archiwalne

  • Operator maszyn cyfrowych

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - drukowanie wniosków o wydanie informacji klasyfikacyjnych oraz ich rejestracja w systemie informatycznym
      - przygotowywanie wersji elektronicznej pism oraz ich wysyłka
      - ewidencjonowanie w systemie informatycznym wysłanych informacji klasyfikacyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Obsługa komputera z pakietem MS Office
      • Inne wymagania: wykształcenie minimum zasadnicze 3-letni staż pracy potwierdzony świadectwami rzetelność, terminowość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Brzeziny

      przyjmowanie, rejestracja i ewidencjonowanie sprawozdań z zakresu statystyki
      kontrola logiczna sprawozdań oraz ich symbolizacja

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: -Obsługa komputera, Znajomość programu MS OFFICE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Łodzi