Czy to Twoja firma?

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE praca

Poznań

W sercu naszej działalności leży przekonanie, że każdy człowiek zasługuje na wsparcie, szacunek i możliwość godnego życia. Jako POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE, z dumą służymy społeczności, oferując pomoc i wsparcie tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Nasze działania koncentrują się na pomocy społecznej, wspieraniu rodziny i systemu pieczy zastępczej, przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie oraz rehabilitacji społecznej osób z niepełnosprawnościami.

Zaangażowanie w naszą pracę wyraża się poprzez specjalistyczne poradnictwo, które dostarczamy z głębokim zrozumieniem i empatią. Rozumiemy, jak ważne jest usamodzielnienie, dlatego oferujemy pomoc pieniężną nie tylko na ten cel, ale również na kontynuowanie nauki. Wierzymy, że edukacja jest kluczem do lepszej przyszłości.

Jesteśmy także pośrednikiem w organizowaniu opieki w rodzinach zastępczych, dbając o to, aby każde dziecko miało szansę na wzrost i rozwój w bezpiecznym środowisku. Nasze programy korekcyjno-edukacyjne dla osób stosujących przemoc w rodzinie mają na celu nie tylko interwencję, ale i zapobieganie, edukując i zmieniając zachowania.

Nasze centrum nie ogranicza się do bezpośredniej pomocy. Zajmujemy się również doradztwem metodycznym dla pracowników pomocy społecznej, inwestując w ich rozwój poprzez szkolenia i doskonalenie zawodowe. Wspieramy również naszych podopiecznych w dostępie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego, co jest nieocenione w ich codziennym życiu.

Każdego dnia staramy się być blisko ludzi, słuchamy ich potrzeb i dostosowujemy nasze usługi, aby były jak najbardziej efektywne i skuteczne. Nasze centra, zlokalizowane w Rzeszowie, Tarnowie i Poznaniu, są otwarte dla każdego, kto potrzebuje naszej pomocy. Jesteśmy tutaj, aby wspierać, edukować i pomagać w budowaniu lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psycholog Poznań
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

Praca alert - powiadomienia

Praca POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

  • Pracownik socjalny

    POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
    • Poznań
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    Dodana

Mapa POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bydgoszcz
  3. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE - oferty archiwalne

  • Specjalista pracy z rodziną

    • Poznań
    • Zakres obowiązków

      Współpraca z rodzinami zastępczymi, uczestnictwo w ocenie sytuacji dziecka w rodzinie zastępczej, okresowe oceny rodzin zastępczych, kwalifikacja kandydatów na rodziny zastępcze, promocja pieczy zastępczej, organizacja szkoleń i warsztatów dla rodzin zastępczych zgodnie z procedurą zamówień publicznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia, pedagogika, socjologia lub nauki o rodzinie
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Poznaniu