Praca spawacz Żywiec (Śląskie)

Znaleźliśmy 3 oferty pracy

Praca alert - powiadomienia

Spawacz, Żywiec

Zapisz wyszukiwanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach gdy się pojawią

Spawacz w Żywcu

Spawacz – praca w Żywcu

Technika idzie naprzód, jednak specjalistów w wielu dziedzinach jest ciągle za mało. Wiele przedsiębiorstw poszukuje wykwalifikowanych spawaczy z odpowiednim doświadczeniem. Żywiec to miasto stale rozwijające się, które stawia na nieustanną modernizację przedsiębiorstw już istniejących. Fachowcy wykonujący zawód spawacza mogą tutaj liczyć na atrakcyjne zarobki na podstawie umowy o pracę. O tym, co czeka spawaczy w Żywcu – przeczytasz tuż poniżej.

Zadania i obowiązki spawaczy w Żywcu

Na czym polega praca spawacza? Zajmuje się on m.in. łączeniem elementów poprzez ich stopienie i scalenie, co wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia, a także umiejętności skupienia się i precyzji. Często do obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku należy także udział w bieżących naprawach i remontach maszyn oraz urządzeń produkcyjnych. Powinien przy tym umieć dobierać właściwe narzędzia pracy, a także utrzymywać je w dobrym stanie technicznym. Potencjalni pracodawcy w Żywcu wymagają zazwyczaj uprawnień na jedną lub dwie metody spawania takie (MAG, MIG, czy TIG). Dodatkowymi atutami jest również prawo jazdy kat. B i umiejętność czytania rysunku technicznego. Spawacz powinien także mieć na uwadze zdobywanie dodatkowych kwalifikacji jak choćby uprawnienia na wózek widłowy. Cenne są też specyficzne cechy charakteru: umiejętność radzenia sobie ze stresem, nawiązywania kontaktów oraz uczciwość, czy rzetelność.

Żywiec – miejsca pracy dla spawaczy

Ostatnio na terenie Żywca spawacza poszukiwała firma ULTER – SPORT SP. Z O.O. Wymagała ona od przyszłego pracownika umiejętności spawania metodami MIG/MAG I TIG oraz umiejętności spawania stali austenitycznych i ferrytycznych, a także rur cienkościennych. Dodatkowym atutem miała być komunikatywność i motywacja do pracy. W zamian oferowano ciekawą pracę z zakresu branży motoryzacyjnej, stabilną pracę na podstawie umowy o pracę na pełny etat oraz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.
Jeśli szukasz pracy w zawodzie spawacza, zacznij od ofert zamieszczanych w Internecie, lokalnych mediach czy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żywcu. Wszystkie wpisy aktualizowane są na bieżąco, a i nie sposób jest coś przeoczyć. Warto jest też wysłać swoje CV bezpośrednio do zakładów przemysłowych lub w miejsca, gdzie prawdopodobnie specjalista taki, jak spawacz mógłby znaleźć zatrudnienie.

Jakie zarobki są proponowane spawaczom w Żywcu?

Średnio na miesiąc spawacz może zarobić 3166 PLN brutto, a widełki wynagrodzeń osób zatrudnionych na tym stanowisku wahają się w przedziale od 2506 do 4064 PLN brutto miesięcznie. Najmniej można 2506 PLN brutto/miesiąc, zaś najwyższa płaca przekracza 4064 PLN. Od czego zależy wysokość pensji spawacza w Żywcu? Na pewno od wykształcenia, stażu pracy oraz firmy, w której dana osoba jest zatrudniona (chodzi tutaj głównie o kapitał i wielkość przedsiębiorstwa).

Dbamy o Twoją prywatność

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo do żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Użytkownikowi praw, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosowuję swój wybór

Dokonaj szczegółowego wyboru poniższych ustawień, aby zapisać indywidualne ustawienia prywatności. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Narzędzia statystyczne i marketingowe Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Piksel (remarketing)
Narzędzie analityczne HotJar Statystyka