Zarobki mieszkańców Śląska w 2016 roku - e-book

Zarobki mieszkańców Śląska w 2016 roku - e-book
Chcesz wiedzieć ile zarabiają Twoi znajomi i członkowie rodziny? A może jesteś ciekawy, jak kształtują się zarobki w Twojej branży? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w raporcie: „Zarobki mieszkańców Śląska w 2016 roku". 

Spis treści

Specjalnie dla Ciebie przebadaliśmy śląski rynek pracy. Otrzymane wyniki pozwoliły nam ponadto sprawdzić jaki wpływ na wynagrodzenie ma wiek, płeć, wykształcenie czy doświadczenie zawodowe. Czy wiesz, że absolwenci kierunków technicznych zarabiają najwięcej? Analogicznie zbadaliśmy czynniki rzutujące na premie oraz podwyżki. Wiemy również, w jakich zawodach można liczyć na samochód, a nawet mieszkanie służbowe! 

W raporcie znajdziesz między innymi:

  • szczegółowe dane o zarobkach netto Ślązaków,
  • wysokość i częstotliwość podwyżek oraz premii,
  • listę najczęściej otrzymywanych benefitów,
  • zestawienie zarobków kobiet i mężczyzn z regionu,
  • ocenę pracodawców oraz pracowników.

Poprosiliśmy branżowych ekspertów o komentarze do zebranych danych. Dzięki temu dowiesz się, jak efektywnie zaplanować ścieżkę kariery, zarabiać więcej oraz jakich błędów unikać starając się o podwyżkę. Na koniec mamy również coś dla pracodawców - respondenci odpowiedzieli szczerze na pytanie: „za co cenisz swojego szefa/szefową?”. Niestety, aż 33% z badanych ma negatywną opinię o swoim przełożonym.

Wziąłeś udział w tegorocznym Badaniu Zarobków Mieszkańców Śląska?
Jesteś ciekawy wyników? Pobierz darmowego e-booka!

pobierz raport zarobki mieszkańców Śląska w 2016 roku

Ankietowani, udzielając odpowiedzi w sondażu wsparli jednocześnie podopiecznych Fundacji ISKIERKA - ponieważ przekazaliśmy na jej rzecz 1 zł za każdy wypełniony formularz. Organizacja od 2006 roku pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi oraz ich rodzinom.

To Cię powinno też zainteresować: Gdzie zarobisz najwięcej?

PARTNERZY I PATRONI MEDIALNI: 

logotypy patronów medialnych i partnerów

Jak powstał raport

Materiał przygotowano na podstawie badania ankietowego pracowników regionu śląskiego. Serwis Praca Katowice działa z myślą o wszystkich, którzy chcą szybko i efektywnie znaleźć pracę na Śląsku. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość aplikacji bezpośrednio z poziomu portalu, jak i samodzielnie - serwis jako jedyny podaje dane kontaktowe do wszystkich pracodawców. Poza aktualnymi ogłoszeniami w serwisie można znaleźć porady dla poszukujących zatrudnienia oraz osób prowadzących firmę.

Teksty są przygotowywane przez specjalistów z zakresu prawa pracy i doświadczonych dziennikarzy. Bogata baza ogłoszeń oraz cenne porady sprawiają, że regionalny serwis już cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród bezrobotnych jak i pracodawców na Śląsku, dlatego badanie przeprowadzone w 2016 roku miało na celu wyjście naprzeciw im potrzebom. 
 

infografika - zarobki mieszkańców śląska 2016

 

Oceń ten wpis
Zarobki mieszkańców Śląska w 2016 roku - e-book
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Jakub WIderski
2019-12-04, 11:10
Na tej podstawie widać jak się zmienia to wszystko w roku 2019. Oby tylko wzrastały korzyści z pracy a nie że rośnie wszystko a płaca minimalnie wzrasta. Tak to wszystko wygląda.
Synthia
2019-05-17, 19:58
Witam. Artykuł ciekawy, ale jest rok 2019. Zmieniło się bardzo- to co napisane jest a dotyczyło 2016 roku.
Saliosz
2019-05-02, 12:14
Rodzaj wynagrodzenia lub odszkodowania, które pracownik otrzymuje, zależy głównie od rodzaju pracownika i / lub rodzaju pracy, za którą jest odpowiedzialny. Ciekawe ile przez 3 lata się zmieniło do 1019?
ślązak
2019-04-01, 16:31
Fajny ebook - przydałby się taki z rokui 2018 to by były tam informacje zmienione, aktualne i można by było je porównać z rokiem 2016. Fajna publikacja i tak sprawdzając regionalnie.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.