Twoje wsparcie w rekrutacji

Lokalny portal z ogłoszeniami a szukanie pracownika

Lokalny portal z ogłoszeniami a szukanie pracownika
Wiesz, że w internecie działa wiele portali z ogłoszeniami, na których możesz zamieścić ofertę pracy? Sprawdź, jakie korzyści płyną z nawiązania współpracy z lokalnym portalem ogłoszeniowym.

Jako pracodawca poszukujący pracownika masz naprawdę ogromne możliwości. Jeżeli chcesz otrzymać wiele kandydatur, to wystarczy, że zamieścisz ogłoszenie na jednym z portali ogłoszeniowych działających w sieci. Obok portali ogólnopolskich, może zdecydować się na lokalnie działający portal ogłoszeniowy. Dlaczego warto wybrać nasz?

Kilka abonamentów do wyboru i…

Zamieszczając ogłoszenie na naszym portalu, dotrzesz do szerokiego grona osób poszukujących zatrudnienia na terenie województwa śląskiego. Ponieważ wiemy, że potrzeby pracodawców są różne, zdecydowaliśmy się oferować kilka abonamentów. Jeżeli:
• Prowadzisz niewielką firmę i rocznie będziesz publikował od 6 do 30 ogłoszeń, to najlepszym wyborem będzie Abonament Podstawowy (lub Abonament Podstawowy +). Korzystając z niego, co miesiąc otrzymasz 600 zł na dodawanie ogłoszeń i 200 zł na ich wyróżnianie.
• Twoja firma rozrasta się bardzo dynamicznie, to skorzystaj z możliwości wykupienia Abonamentu VIP (lub Abonamentu VIP +). W jego ramach miesięcznie otrzymasz 800 zł na dodawanie ogłoszeń i 400 zł na ich wyróżnianie. W ciągu roku będziesz mógł również skorzystać z 2 promocji ogłoszeń w mediach społecznościowych.

Specjalny abonament przygotowaliśmy dla agencji pracy, czyli podmiotów poszukujących pracowników dla swoich klientów. Więcej o tym abonamencie przeczytasz tutaj: http://www.praca-szczyrk.pl/cennik.

Chcesz wystawić tylko jedno ogłoszenie? W takim razie – zamiast nabywać abonament – wykup pojedyncze ogłoszenie. W twojej sytuacji będzie to bardziej ekonomiczne rozwiązanie.

…profil twojej firmy, czyli zaprezentuj się kandydatom

Czy wiesz, że robimy znacznie więcej niż tylko udostępniamy ogłoszenia? Możemy również stworzyć profil twojej firmy. Posiadając taki, wyróżnisz się wśród innych firm poszukujących pracowników. Informacja o tym, że posiadasz taki profil, pojawia się tuż koło twojego ogłoszenia („Profil Firmy”).

Jakie informacje są publikowane w ramach profilu firmy? Na bazie dostarczonych informacji przygotowujemy opis twojej firmy wraz z galerią. Indywidualnie tworzymy również zakładki, dodajemy też zdjęcie promujące. W profilu twojej firmy nie zabraknie też danych kontaktowych i mapy. Przed opublikowaniem profilu, otrzymasz efekt naszej pracy do wglądu, dzięki czemu będziesz mógł zgłosić poprawki, jeżeli uznasz, że takie są potrzebne.

A może promocja w mediach społecznościowych?

Utworzyłeś swojej firmie konto w mediach społecznościowych? Zatem z pewnością wiesz, jakie korzyści płyną z wykorzystania właśnie tego kanału kontaktu z klientami. Czy wiesz, że twoje ogłoszenia o pracę również może być promowane właśnie w mediach społecznościowych? Nie musisz tego robić samodzielnie – zrobimy to za ciebie.

W ramach promocji w mediach społecznościowych oferujemy:
• Udostępnienie ogłoszenia w co najmniej 10 różnych miejscach w internecie (np. fora, grupy na Facebooku).
• Promocję (post sponsorowany) ogłoszenia na Facebooku.
Z powyższych działań klient otrzymuje od nas raport.

Chcesz szybko znaleźć pracownika? Postaw na współpracę z nami – gwarantujemy kompleksowe wsparcie. Dzięki nam twoja oferta dotrze do bardzo szerokiej grupy potencjalnych pracowników.

Oceń ten wpis
Lokalny portal z ogłoszeniami a szukanie pracownika
Ocena: 5.0, liczba głosów: 9

Opinie

Roman
2019-12-05, 15:52
Lokalne ogłoszenia i pisma branżowe według mnie są potrzebne i szczególnie dotyczy to wąskich specjalizacji bo tam może znaleźć się odpowiednia osoba.
pracodawca
2019-05-17, 07:56
Cenne, przydatne informacje w tym artykule. Skorzystam.
Radio
2019-05-02, 15:05
Lokalne serwisy mają znaczenie bowiem skonkretyzowane są oferty pracy na jakie osoba z danego regionu może aplikować. Nie powinno się tego bagatelizować.
Bartek Słupek
2019-04-17, 10:53
Agencje też się ogłaszają. Ostateczna decyzja jest podejmowana przez szefa firmy, w którym to przypadku usługi agencji rekrutacyjnej są zazwyczaj opłacane przez pracodawcę.
Isia
2019-04-16, 12:07
Nie zobaczysz danych kontaktowych wnioskodawców, ale otrzymasz pierwsze informacje. Znając ogłuszające się firmy można także wyszukać wiele ciekawych o nich informacji.
Piskor
2019-04-06, 13:26
Lokalne ogłoszenia dla ludzi szukających pracy jak najbliżej domu są bardzo ważne, więc pracodawcy nie powinni lekceażyć tego tym bardziej, że często kadra jest właśnie z okolic.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.