Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 23534        SUBSKRYBUJE: 6956
Tematy, które interesują czytelników:  Podanie o pracę, Obowiązki pracodawcy, Wolontariat, Rozmowa kwalifikacyjna, Gdzie szukać pracy, Prokurent

U nas dodasz nie tylko ogłoszenie - sprawdź, jak szybko znaleźć pracownika w Kętach

U nas dodasz nie tylko ogłoszenie - sprawdź, jak szybko znaleźć pracownika w Kętach
Jeżeli już od dłuższego czasu nie możesz znaleźć pracownika, to proponujemy ci skorzystać z naszej pomocy. Dowiedz się, jak pomożemy ci znaleźć właściwą osobę z województwa śląskiego na utworzone lub zwolnione stanowisko pracy.

Stworzyliśmy 39 lokalnych portali z ogłoszeniami i właśnie na tylu portalach możesz zamieścić przygotowaną ofertę pracy. Firmę prowadzisz w miejscowości Kęty? Zatem w pierwszej kolejności powinieneś wykupić możliwość opublikowania oferty właśnie na tym portalu. Proponujemy ci jednak znacznie więcej – doskonale wiemy, że znalezienie właściwego pracownika jest czasochłonne i właśnie dlatego przygotowaliśmy kompleksową ofertę.


Ile kosztuje zamieszczenie ogłoszenia?

Możesz zamieszczać ogłoszenia sporadycznie, możesz również systematycznie. Aby odpowiedzieć na twoje potrzeby, przygotowaliśmy dwa warianty płatności – możesz zapłacić za dodanie pojedynczego ogłoszenia, możesz również wykupić abonament. Koszt jednorazowego umieszczenia ogłoszenia zależy od portalu, na którym chcesz, aby zostało ono opublikowane. Szczegółowy cennik znajdziesz na stronie praca-kety.pl/cennik.

Tam również zapoznasz się z porównaniem abonamentów i cenami poszczególnych. W najbliższym czasie będziesz poszukiwał co najmniej kilka osób do pracy? W takim razie zdecydowanie lepiej zrobisz, jeżeli wykupisz abonament. Taki proponujemy na 12 miesięcy. Po uiszczeniu jednorazowej opłaty, co miesiąc otrzymasz pulę środków na publikację i wyróżnianie przygotowany ofert.

Jeżeli chodzi o abonament, to możesz wybrać: Podstawowy, VIP i dla agencji pracy. W przypadku dwóch ostatnich – poza środkami na publikację ogłoszeń – otrzymasz również możliwość zamieszczania ofert sponsorowanych. Wszystkie opublikowane przez ciebie ogłoszenia będą publikowane w rozszerzonej formie graficznej.


Profil pracodawcy – dlaczego go potrzebujesz?

Czy wiesz, że stworzymy dla ciebie również profil pracodawcy? Posiadanie takiego sprawi, że osoba poszukująca pracy będzie mogła zapoznać się z twoją działalnością. Profil przygotujemy na podstawie materiałów dostarczonych przez klientów. Na zawartość profilu składa się:

  • zdjęcie promujące,
  • indywidualnie stworzone zakładki,
  • opis firmy z galerią,
  • dane kontaktowe i mapa.

Pamiętaj, że dziś nie możesz pozwolić sobie na bycie anonimowym. Jeżeli zadbasz o swój profil, to zbudujesz swoją wiarygodność.


A może promocja ogłoszenia w social media?

Jako przedsiębiorca i pracodawca możesz nie dysponować czasem, aby promować swoje oferty o pracę. Właśnie dlatego proponujemy, że zrobimy to za ciebie. Oferujemy:

  • umieszczenie ogłoszenia dodatkowo w co najmniej 10 różnych miejscach w internecie (np. fora, grupy na Facebooku),
  • promowanie ogłoszenia na Facebooku (post sponsorowany).

W efekcie docieramy do szerokiej grupy osób poszukujących zatrudnienia. Jeżeli pilnie poszukujesz pracownika lub prowadzisz bardzo dużą rekrutację, możesz również wykupić baner na stronie głównej jednego z naszych portali pracy.

Oceń ten wpis
U nas dodasz nie tylko ogłoszenie - sprawdź, jak szybko znaleźć pracownika w Kętach
Ocena: 4.0, liczba głosów: 16

Zobacz inne porady

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.