U nas dodasz nie tylko ogłoszenie - sprawdź, jak szybko znaleźć pracownika w Kętach

U nas dodasz nie tylko ogłoszenie - sprawdź, jak szybko znaleźć pracownika w Kętach
Jeżeli już od dłuższego czasu nie możesz znaleźć pracownika, to proponujemy ci skorzystać z naszej pomocy. Dowiedz się, jak pomożemy ci znaleźć właściwą osobę z województwa śląskiego na utworzone lub zwolnione stanowisko pracy.

Stworzyliśmy 39 lokalnych portali z ogłoszeniami i właśnie na tylu portalach możesz zamieścić przygotowaną ofertę pracy. Firmę prowadzisz w miejscowości Kęty? Zatem w pierwszej kolejności powinieneś wykupić możliwość opublikowania oferty właśnie na tym portalu. Proponujemy ci jednak znacznie więcej – doskonale wiemy, że znalezienie właściwego pracownika jest czasochłonne i właśnie dlatego przygotowaliśmy kompleksową ofertę.


Ile kosztuje zamieszczenie ogłoszenia?

Możesz zamieszczać ogłoszenia sporadycznie, możesz również systematycznie. Aby odpowiedzieć na twoje potrzeby, przygotowaliśmy dwa warianty płatności – możesz zapłacić za dodanie pojedynczego ogłoszenia, możesz również wykupić abonament. Koszt jednorazowego umieszczenia ogłoszenia zależy od portalu, na którym chcesz, aby zostało ono opublikowane. Szczegółowy cennik znajdziesz na stronie praca-kety.pl/cennik.

Tam również zapoznasz się z porównaniem abonamentów i cenami poszczególnych. W najbliższym czasie będziesz poszukiwał co najmniej kilka osób do pracy? W takim razie zdecydowanie lepiej zrobisz, jeżeli wykupisz abonament. Taki proponujemy na 12 miesięcy. Po uiszczeniu jednorazowej opłaty, co miesiąc otrzymasz pulę środków na publikację i wyróżnianie przygotowany ofert.

Jeżeli chodzi o abonament, to możesz wybrać: Podstawowy, VIP i dla agencji pracy. W przypadku dwóch ostatnich – poza środkami na publikację ogłoszeń – otrzymasz również możliwość zamieszczania ofert sponsorowanych. Wszystkie opublikowane przez ciebie ogłoszenia będą publikowane w rozszerzonej formie graficznej.


Profil pracodawcy – dlaczego go potrzebujesz?

Czy wiesz, że stworzymy dla ciebie również profil pracodawcy? Posiadanie takiego sprawi, że osoba poszukująca pracy będzie mogła zapoznać się z twoją działalnością. Profil przygotujemy na podstawie materiałów dostarczonych przez klientów. Na zawartość profilu składa się:

  • zdjęcie promujące,
  • indywidualnie stworzone zakładki,
  • opis firmy z galerią,
  • dane kontaktowe i mapa.

Pamiętaj, że dziś nie możesz pozwolić sobie na bycie anonimowym. Jeżeli zadbasz o swój profil, to zbudujesz swoją wiarygodność.


A może promocja ogłoszenia w social media?

Jako przedsiębiorca i pracodawca możesz nie dysponować czasem, aby promować swoje oferty o pracę. Właśnie dlatego proponujemy, że zrobimy to za ciebie. Oferujemy:

  • umieszczenie ogłoszenia dodatkowo w co najmniej 10 różnych miejscach w internecie (np. fora, grupy na Facebooku),
  • promowanie ogłoszenia na Facebooku (post sponsorowany).

W efekcie docieramy do szerokiej grupy osób poszukujących zatrudnienia. Jeżeli pilnie poszukujesz pracownika lub prowadzisz bardzo dużą rekrutację, możesz również wykupić baner na stronie głównej jednego z naszych portali pracy.

Oceń ten wpis
U nas dodasz nie tylko ogłoszenie - sprawdź, jak szybko znaleźć pracownika w Kętach
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Bańka
2019-12-05, 16:05
Kęty są małym miastem więc jak znaleźć konkretnie pracownika w takim mieście? Jest na to gotowa recepta? :) Nie no spróbuję w Wadowicach akurat.
Zygmunt L
2019-05-17, 08:25
Kęty są blisko Bielska-Białej. Skorzystam z ofert co proponujecie. Chyba wykupię baner na stronie głównej jednego z Waszych portali pracy??? Pozdrawiam.
kleks
2019-05-02, 15:24
Zapisz swoje preferencje i skonfiguruj powiadomienie e-mail, dzięki czemu witryna będzie nadal Cię szukać i daj znać, gdy tylko pojawi się coś odpowiedniego.
Mokka
2019-04-16, 12:16
Jak znaleźć właściwego pracownika, który na przykład mógłby kompetentnie prowadzić pracę z dokumentacją księgową firmy? To pytanie dotyczy wielu menedżerów, ale większość z nich zapomina o bardzo ważnym szczególe: zanim zacznie szukać pracownika w firmie, trzeba zbudować przejrzystą strukturę tego procesu.
Joasia
2019-04-06, 12:34
Praca w Kętach jest dostępna dla wszystkich jeśli tylko skorzystają z takich serwisów jak ten. Pozwala to jak widać na wybieranie spośród miast gdzie prowadzona jest dana rekrutacja.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.