Jak wyróżnić swoją ofertę pracy?

Jak wyróżnić swoją ofertę pracy?
Zdecydowałeś się dodać ofertę pracy, bo poszukujesz pracownika? Czy wiesz, że to może nie wystarczyć, aby znaleźć odpowiednią osobę? Sprawdź, jak podnieść szansę na znalezienie odpowiedniego pracownika.

Na rynku od lat prężnie działają agencje zatrudnienia. Nie wszyscy pracodawcy decydują się jednak skorzystać z pomocy specjalistów – niektórzy decydują się samodzielnie znaleźć pracownika. W takiej sytuacji podstawą jest sporządzenie i opublikowanie na jednym z działających w sieci portali ogłoszenia. Jak się okazuje, wcale nie jest to tak proste, jak się wydaje.


Darmowy czy płatny portal z ogłoszeniami?

Poszukujesz pracownika z miejscowości Czechowice-Dziedzice lub okolic? Dobrym rozwiązaniem będzie zamieszczenie ogłoszenia na tym portalu. To płatny, lokalny portal z ogłoszeniami o pracę. Musisz jednak wiedzieć, że uiszczenie opłaty to inwestycja. Osoby poszukujące zatrudnienia bardzo ostrożnie podchodzą do ogłoszeń zamieszczonych na bezpłatnych portalach. Dlaczego? Gdyż to właśnie tam najczęściej działają oszuści, których celem jest wyłudzenie np. danych osobowych.

Ile zapłacisz za zamieszczenie ogłoszenia na tym portalu? Cennik znajdziesz na stronie: praca-czechowice.pl/cennik. Jeżeli chcesz, aby twoja oferta zainteresowała wiele osób, to dobrym rozwiązaniem będzie dodatkowe wyróżnienie ogłoszenia lub wykupienie opcji jego polecania. Możesz też skorzystać z oferty polegającej na promowaniu dodanego ogłoszenia w social media. Tym zajmiemy się my, a ty otrzymasz raport. W ten sposób możesz zaoszczędzić sporo czasu.


Zamieszczasz wiele ogłoszeń? Postaw na abonament

Co w sytuacji, gdy bardzo często dodajesz nowe ogłoszenia? Aby nie przepłacać, zakup jeden z dostępnych abonamentów. Proponujemy ci:

  • Abonament Podstawowy,
  • Abonament VIP,
  • Abonament dla agencji pracy.

Każdy z nich posiada dodatkowe rozszerzenie - korzystanie z jednego z powyższych abonamentów jest uzasadnione ekonomicznie. W ten sposób możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, a w przypadku opcji VIP również czasu. 


Wiarygodny pracodawca – jak budować taki wizerunek w sieci?

Chcesz, aby na twoje ogłoszenie odpowiedzieli specjaliści? Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że osoby zainteresowane pracą będą poszukiwać o tobie informacji w sieci. Posiadanie strony www to dziś zupełna podstawa. Co jednak, jeżeli takiej nie posiadasz lub posiadasz, ale zamieszczasz na niej głównie informacje przeznaczone dla potencjalnych klientów lub kontrahentów? Skorzystaj z naszej propozycji – stworzymy dla ciebie profil pracodawcy.

Aby posiadać profil pracodawcy, wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje o prowadzonej działalności oraz zdjęcia. Resztą zajmiemy się my, a efekty naszej pracy przedstawimy ci do oceny. Jeżeli zaakceptujesz treść swojego profilu, to informacja o posiadaniu takiego pojawi się tuż przy ogłoszeniu. Po kliknięciu w „Profil pracodawcy” użytkownik zostanie odesłany do twojego profilu, gdzie będzie mógł szczegółowo zapoznać się z twoją działalnością, dowiedzieć się, jakie korzyści płyną ze współpracy z tobą.
 

Oceń ten wpis
Jak wyróżnić swoją ofertę pracy?
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Limba
2019-12-05, 16:25
Liczy się zawsze skuteczność i jeżeli to jest skuteczne w zestawieniu z standardowymi ogłoszeniami to chyba warto. Muszę spróbować wreszcie do tego podejść.
Żwak Michał
2019-05-17, 09:18
Poszukiwanie odpowiednich pracowników na określone stanowiska, wbrew pozorom nie jest łatwe. Ja skorzystam z tego portalu i na pewno moje ogłoszenie wyróżnię.
lokaj
2019-05-02, 15:27
Czasopisma branżowe i czasopisma zajmujące się twoją branżą lub zawodem są kolejnym źródłem reklam i warto subskrybować te publikacje, aby mieć oko na to, co jest dostępne.
Dema
2019-04-16, 12:23
Istnieje opinia, że ​​taki wniosek jest wymagany tylko dla specjalnych firm rekrutacyjnych, które określają odpowiednich kandydatów do niego, najbardziej kompetentnych spośród setek możliwych kandydatów na dane stanowisko.
Siemion
2019-04-06, 13:04
Wizerunek pracodawcy jest ważny z punktu widzenia odbiorców ogłoszenia. Trzeba przyznać, że dzisiaj zwykłe ogłoszenie o prace nie przyciągnie specjalistów, pracodawcy muszą się także przyłożyć do tego.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.