Tworzenie stron www na pl.mfirma.eu

Tworzenie stron www na pl.mfirma.eu
Internet to nie tylko jedno z najpopularniejszych źródeł rozrywki, ale i wiedzy – także o firmach. Dlatego posiadanie firmowej strony internetowej powinno być integralnym elementem prowadzenia własnego biznesu. Jak – w wygodny sposób – przygotować swoje miejsce w sieci?

Po co firmie strona internetowa?

Trudno zakwestionować korzyści, jakie firmom przynosi posiadanie i prowadzenie własnej strony internetowej. Po pierwsze – to nowoczesny sposób prezentacji przedsiębiorstwa, współtworzący jego wizerunek. Wirtualna wizytówka może zawierać tak podstawowe informacje o firmie, jak i szczegółowo charakteryzować zakres jej usług. W dodatku – bez ograniczeń ilościowych, natomiast z wieloma możliwościami ich atrakcyjnego i interaktywnego przedstawienia.

Jest to więc ważne (jeśli nie podstawowe) narzędzie promocyjne, ponieważ – co jest następną zaletą – strona dostępna jest przez całą dobę, a dzięki globalnemu zasięgowi, pozwala dotrzeć do klientów nawet na całym świecie.

Kolejnym atutem jest to, że dzięki Internetowi klient nie tylko może się o firmie dowiedzieć, ale też – może się z nią skontaktować. Pozwalają na to narzędzia strony (takie, jak czat) czy opublikowane informacje kontaktowe.


Jak stworzyć swoje www?

Najlepiej: prosto i w krótkim czasie. Umożliwia to portal mamfirme.pl (pl.mfirma.eu), dzięki któremu można szybko i wygodnie stworzyć swoją stronę internetową.

Platforma udostępnia setki szablonów dopasowanych do różnych branż – od biur podróży, przez medycynę i ośrodki zdrowia, aż po restauracje czy kawiarnie. Odpowiednie dla siebie layouty znajdą tutaj zarówno fryzjerzy oraz prawnicy, jak i budowlańcy lub lingwiści. Intuicyjny kreator www przeprowadzi przez cały proces budowania swojej strony. Po wypełnieniu jej odpowiednią treścią – informacjami o firmie, listą oferowanych usług, cennikiem czy danymi kontaktowymi – strona internetowa przedsiębiorstwa jest gotowa!


Więcej niż strona

Prosta obsługa i szeroki wybór zróżnicowanych szablonów to oczywiście nie wszystko. Portal działa kompleksowo, oprócz kreatora stron internetowych, oferując również możliwość wykupienia domeny, hostingu i dedykowanej skrzynki e-mail.

W ten sposób – nawet samodzielnie – przygotować można internetową wizytówkę swojej firmy. Intuicyjny interfejs wsparty jest także pomocą informatyków, z którymi skontaktować można się mailowo, telefonicznie lub przez czat. Ci (na zlecenie) mogą się również zająć np. przygotowaniem kampanii reklamowej opartej o linki sponsorowane Google AdWords czy pozycjonowaniem danej strony.

Co więcej – dzięki portalowi strony internetowe mogą być wielojęzyczne. Ze względu na to z oferty chętnie korzystają także Polacy prowadzący firmę za granicą.

Skoro przygotowanie własnej www jest tak proste, nie ma potrzeby zatrudniania grafików i programistów. Znacznie obniża to więc koszty promocji działalności przedsiębiorstwa – to kolejna zaleta wirtualnej wizytówki w pl.mfirma.eu!

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY 

Oceń ten wpis
Tworzenie stron www na pl.mfirma.eu
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Robin
2019-12-12, 14:10
Takie serwisy już ogarnęły rynek i wiele ludzi którzy sami nie potrafią zaprojektować strony może wykorzystywać takie platformy do własnego celu.
internauta
2019-05-18, 18:57
Strony internetowe posiada w obecnych czasach każdy zakład pracy. Tworzenie stron www na pl.mfirma.eu - bardzo fajny artykuł.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.