Zawody i ich potencjał

Tworzenie stron www na pl.mfirma.eu

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 11 głosów

11 głosów

2 komentarze
Tworzenie stron www na pl.mfirma.eu
Internet to nie tylko jedno z najpopularniejszych źródeł rozrywki, ale i wiedzy – także o firmach. Dlatego posiadanie firmowej strony internetowej powinno być integralnym elementem prowadzenia własnego biznesu. Jak – w wygodny sposób – przygotować swoje miejsce w sieci?

Po co firmie strona internetowa?

Trudno zakwestionować korzyści, jakie firmom przynosi posiadanie i prowadzenie własnej strony internetowej. Po pierwsze – to nowoczesny sposób prezentacji przedsiębiorstwa, współtworzący jego wizerunek. Wirtualna wizytówka może zawierać tak podstawowe informacje o firmie, jak i szczegółowo charakteryzować zakres jej usług. W dodatku – bez ograniczeń ilościowych, natomiast z wieloma możliwościami ich atrakcyjnego i interaktywnego przedstawienia.

Jest to więc ważne (jeśli nie podstawowe) narzędzie promocyjne, ponieważ – co jest następną zaletą – strona dostępna jest przez całą dobę, a dzięki globalnemu zasięgowi, pozwala dotrzeć do klientów nawet na całym świecie.

Szukasz pracy?

Kierownik budowy

FIRMA BUDOWLANA ROBERT LICHOSYT

  • 5 000-8 000 zł / mc
  • Sucha Beskidzka
Dodana
Dodana
Dodana
Dodana

Sprzedawca

SKLEP ŻABKA

  • 4 300-5 200 zł / mc
  • Poznań
Dodana

Kolejnym atutem jest to, że dzięki Internetowi klient nie tylko może się o firmie dowiedzieć, ale też – może się z nią skontaktować. Pozwalają na to narzędzia strony (takie, jak czat) czy opublikowane informacje kontaktowe.


Jak stworzyć swoje www?

Najlepiej: prosto i w krótkim czasie. Umożliwia to portal mamfirme.pl (pl.mfirma.eu), dzięki któremu można szybko i wygodnie stworzyć swoją stronę internetową.

Platforma udostępnia setki szablonów dopasowanych do różnych branż – od biur podróży, przez medycynę i ośrodki zdrowia, aż po restauracje czy kawiarnie. Odpowiednie dla siebie layouty znajdą tutaj zarówno fryzjerzy oraz prawnicy, jak i budowlańcy lub lingwiści. Intuicyjny kreator www przeprowadzi przez cały proces budowania swojej strony. Po wypełnieniu jej odpowiednią treścią – informacjami o firmie, listą oferowanych usług, cennikiem czy danymi kontaktowymi – strona internetowa przedsiębiorstwa jest gotowa!


Więcej niż strona

Prosta obsługa i szeroki wybór zróżnicowanych szablonów to oczywiście nie wszystko. Portal działa kompleksowo, oprócz kreatora stron internetowych, oferując również możliwość wykupienia domeny, hostingu i dedykowanej skrzynki e-mail.

W ten sposób – nawet samodzielnie – przygotować można internetową wizytówkę swojej firmy. Intuicyjny interfejs wsparty jest także pomocą informatyków, z którymi skontaktować można się mailowo, telefonicznie lub przez czat. Ci (na zlecenie) mogą się również zająć np. przygotowaniem kampanii reklamowej opartej o linki sponsorowane Google AdWords czy pozycjonowaniem danej strony.

Co więcej – dzięki portalowi strony internetowe mogą być wielojęzyczne. Ze względu na to z oferty chętnie korzystają także Polacy prowadzący firmę za granicą.

Skoro przygotowanie własnej www jest tak proste, nie ma potrzeby zatrudniania grafików i programistów. Znacznie obniża to więc koszty promocji działalności przedsiębiorstwa – to kolejna zaleta wirtualnej wizytówki w pl.mfirma.eu!

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY 

2 komentarze

Ikar

Ikar

Wiele jest konkurencji w tym zakresie. Poza tym proste strony można także samemu ogarnąć.
Robin

Robin

Takie serwisy już ogarnęły rynek i wiele ludzi którzy sami nie potrafią zaprojektować strony może wykorzystywać takie platformy do własnego celu.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.