Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 4002        SUBSKRYBUJE: 7330
Tematy, które interesują czytelników:  Rozmowa kwalifikacyjna pytania, Praca w szczególnych warunkach, Umowa zlecenie składki, Mobilność zawodowa, Wypowiedzenie umowy

Propozycje rachunków bankowych dla przedsiębiorców

Propozycje rachunków bankowych dla przedsiębiorców
W każdym miesiącu oferta banków poszerza się o kolejne propozycje dla przedsiębiorców. Z uwagi na dużą konkurencję, banki prześcigają się w tworzeniu atrakcyjnych produktów. Wszystko po to, aby właściciele firm wybrali właśnie ich ofertę. Jeżeli poszukujesz taniego rachunku bankowego, zapoznaj się z przygotowanym przez nas rankingiem.

Sprawdź również, na co – poza niskimi opłatami – możesz liczyć, podpisując umowę o prowadzenie poszczególnych rachunków dla przedsiębiorców.
 

1) SMART Biznes Konto od SMART Banku – z myślą o niskich opłatachSMART Bank pojawił się na polskim rynku niedawno, ale zdążył już zainteresować wielu. Dlaczego? Na to wskazuje już określenie stosowane przez ten bank – „dyskont europejski”. W praktyce ma być tanio, ale nie oznacza to, że z uszczerbkiem na jakości. Jeżeli chodzi o ofertę dla firm, to SMART Bank proponuje klientom SMART Biznes Konto. Porównanie zamieszczone na stronie internetowej banku wyraźnie pokazuje, że postawienie na to konto jest korzystne.

Decydując się na SMART Biznes Konto, nie zapłacisz za jego otwarcie i prowadzenie. Bank nie pobiera opłaty za wydanie karty debetowej do rachunku i jej obsługę. Również wypłata gotówki z bankomatów jest zupełnie darmowa. Płacić nie trzeba również za przelewy krajowe, w tym do ZUS-u czy urzędu skarbowego.
 

2) Konto Direct dla Firmy od ING Banku Śląskiego – z myślą o zaradnychING Bank Śląski stworzył konto z myślą o przedsiębiorcach ceniących sobie dostęp do swoich pieniędzy w każdym momencie. Jest to możliwe dzięki udostępnieniu przedsiębiorcom aplikacji mobilnej. To właśnie dzięki niej właściciel firmy może na bieżąco kontrolować stan swojego konta. To duże ułatwienie dla tych, którzy posiadają mobilne biuro, czyli są w ciągłych rozjazdach.

Dodatkowym plusem Konta Direct dla Firmy jest to, że zainteresowani przedsiębiorcy mogą w każdym momencie zawnioskować o środki na rozwój działalności. ING Bank Śląski proponuje m.in. Auto Leasing i linię kredytową. Ci, którzy otworzą rachunek bankowy, mogą również liczyć na otrzymanie 100 wizytówek na dobry początek.
 

3) Wymarzone Konto dla Biznesu od Raiffeisen Banku – bo twoje potrzeby się zmieniająCiekawa propozycja w zakresie rachunków firmowych dostępna jest także w ofercie Raiffeisen Banku. Wymarzone Konto dla Biznesu to produkt, który wyróżnia się wśród mu podobnych pod kilkoma względami. Poza kwestią opłat przedsiębiorca nie zapłaci za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego. Nie można zapomnieć o dodatkowych korzyściach. W zależności od wysokości wpływów, bank gwarantuje, że będzie z miesiąca na miesiąc ulepszał konto.

Jako przedsiębiorca z pewnością cenisz sobie swój czas. Z myślą o tym, abyś czuł się bezpiecznie i zawsze wiedział, że masz wokół siebie osoby, które ci pomogą, Raiffeisen Bank proponuje korzystanie z dodatkowych pakietów. Dzięki nim otrzymasz m.in. pomoc drogową (w sytuacji awarii samochodu służbowego) czy pomoc medyczną (wówczas, gdy ulegniesz wypadkowi np. w czasie podróży służbowej). Do twojej dyspozycji pozostaje również infolinia informacyjna i serwis concierge (pracownicy banku pomogą np. w zakupie biletów lotniczych). 

 

Konto firmowe wybierz z głową

Wybierając konto firmowe musisz zwrócić uwagę na szereg czynników. Podjęcie pochopnej decyzji nie jest optymalnym rozwiązaniem. Aby wybrać korzystnie, powinieneś przede wszystkim określić swoje potrzeby. W ten sposób łatwiej będzie ci znaleźć to, czego szukasz. Kierując się swoimi oczekiwaniami, możesz założyć konto, które będzie je spełniało. Jak widzisz, wybór jest szeroki, a możliwości wiele.

Oceń ten wpis
Propozycje rachunków bankowych dla przedsiębiorców
Ocena: 5.0, liczba głosów: 6

Zobacz inne porady

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.