!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Własna firma

Propozycje rachunków bankowych dla przedsiębiorców

7 marca 2022

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 6 głosów

6 głosów

6 komentarzy

Propozycje rachunków bankowych dla przedsiębiorców
W każdym miesiącu oferta banków poszerza się o kolejne propozycje dla przedsiębiorców. Z uwagi na dużą konkurencję, banki prześcigają się w tworzeniu atrakcyjnych produktów. Wszystko po to, aby właściciele firm wybrali właśnie ich ofertę. Jeżeli poszukujesz taniego rachunku bankowego, zapoznaj się z przygotowanym przez nas rankingiem.

Sprawdź również, na co – poza niskimi opłatami – możesz liczyć, podpisując umowę o prowadzenie poszczególnych rachunków dla przedsiębiorców.
 

1) SMART Biznes Konto od SMART Banku – z myślą o niskich opłatach

SMART Bank pojawił się na polskim rynku niedawno, ale zdążył już zainteresować wielu. Dlaczego? Na to wskazuje już określenie stosowane przez ten bank – „dyskont europejski”. W praktyce ma być tanio, ale nie oznacza to, że z uszczerbkiem na jakości. Jeżeli chodzi o ofertę dla firm, to SMART Bank proponuje klientom SMART Biznes Konto. Porównanie zamieszczone na stronie internetowej banku wyraźnie pokazuje, że postawienie na to konto jest korzystne.

Decydując się na SMART Biznes Konto, nie zapłacisz za jego otwarcie i prowadzenie. Bank nie pobiera opłaty za wydanie karty debetowej do rachunku i jej obsługę. Również wypłata gotówki z bankomatów jest zupełnie darmowa. Płacić nie trzeba również za przelewy krajowe, w tym do ZUS-u czy urzędu skarbowego.
 

2) Konto Direct dla Firmy od ING Banku Śląskiego – z myślą o zaradnych

ING Bank Śląski stworzył konto z myślą o przedsiębiorcach ceniących sobie dostęp do swoich pieniędzy w każdym momencie. Jest to możliwe dzięki udostępnieniu przedsiębiorcom aplikacji mobilnej. To właśnie dzięki niej właściciel firmy może na bieżąco kontrolować stan swojego konta. To duże ułatwienie dla tych, którzy posiadają mobilne biuro, czyli są w ciągłych rozjazdach.

Dodatkowym plusem Konta Direct dla Firmy jest to, że zainteresowani przedsiębiorcy mogą w każdym momencie zawnioskować o środki na rozwój działalności. ING Bank Śląski proponuje m.in. Auto Leasing i linię kredytową. Ci, którzy otworzą rachunek bankowy, mogą również liczyć na otrzymanie 100 wizytówek na dobry początek.
 

3) Wymarzone Konto dla Biznesu od Raiffeisen Banku – bo twoje potrzeby się zmieniają

Ciekawa propozycja w zakresie rachunków firmowych dostępna jest także w ofercie Raiffeisen Banku. Wymarzone Konto dla Biznesu to produkt, który wyróżnia się wśród mu podobnych pod kilkoma względami. Poza kwestią opłat przedsiębiorca nie zapłaci za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego. Nie można zapomnieć o dodatkowych korzyściach. W zależności od wysokości wpływów, bank gwarantuje, że będzie z miesiąca na miesiąc ulepszał konto.

Jako przedsiębiorca z pewnością cenisz sobie swój czas. Z myślą o tym, abyś czuł się bezpiecznie i zawsze wiedział, że masz wokół siebie osoby, które ci pomogą, Raiffeisen Bank proponuje korzystanie z dodatkowych pakietów. Dzięki nim otrzymasz m.in. pomoc drogową (w sytuacji awarii samochodu służbowego) czy pomoc medyczną (wówczas, gdy ulegniesz wypadkowi np. w czasie podróży służbowej). Do twojej dyspozycji pozostaje również infolinia informacyjna i serwis concierge (pracownicy banku pomogą np. w zakupie biletów lotniczych). 

 

Konto firmowe wybierz z głową

Wybierając konto firmowe musisz zwrócić uwagę na szereg czynników. Podjęcie pochopnej decyzji nie jest optymalnym rozwiązaniem. Aby wybrać korzystnie, powinieneś przede wszystkim określić swoje potrzeby. W ten sposób łatwiej będzie ci znaleźć to, czego szukasz. Kierując się swoimi oczekiwaniami, możesz założyć konto, które będzie je spełniało. Jak widzisz, wybór jest szeroki, a możliwości wiele.

Podziel się

6 komentarzy

Marcin Mikuszewski

Marcin Mikuszewski

Bierze się porównywarkę i temat ma się od ręki zalatwiony.
Borys

Borys

Teraz banki dają różne możliwości i każdy znajdzie coś dla siebie. DLatego wystarczy porównać oferty tych banków.
Irek

Irek

Rachunki dla firm muszą być bardzo opłacalne w końcu przez nie jest strasznie duży przepływ pieniędzy i wiele banków na to przecież liczy.
księgowa przedsięb.

księgowa przedsięb.

Banki w obecnych czasach poszukują stale nowych klientów i to nie tylko indywidualnych. Ofert banków jest mnóstwo dla przedsiębiorców. Propozycje rachunków bankowych dla przedsiębiorców są ciekawe, które proponują banki. Należy według tylko swojego uznania, wybrać bank najlepszy.
MAdzia

MAdzia

Finansowanie społecznościowe pomogło wielu firmom w ostatnich latach, a istnieją dziesiątki niezawodnych platform finansowania społecznościowego przeznaczonych dla różnych rodzajów działalności.
Dziwisz

Dziwisz

Jeśli masz wątpliwości lub boisz się czegoś, lepiej nie zakładać własnej firmy. Musisz być pewien swoich umiejętności i odnieść sukces, a także być przygotowanym na pomysł, jeśli się nie powiedzie. Banki dają ciekawe oferty.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.