!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Własna firma

Jesteś przedsiębiorcą? Wykorzystaj opcję concierge

7 marca 2022

4 z 5

Ocena: 4 z 5 | 24 głosy

24 głosy

6 komentarzy

Jesteś przedsiębiorcą? Wykorzystaj opcję concierge
Banki prześcigają się w tworzeniu atrakcyjnych ofert z myślą o klientach. Poza klientami indywidualnymi, nie zapominają o firmach i przedsiębiorcach. Produkty kierowane do nich są najczęściej droższe i wynika to z chęci zarobienia przez banki. Z drugiej strony, w dobie tak wielkiej konkurencji, banki kuszą licznymi dodatkowymi opcjami, z których klient biznesowy może skorzystać.

Świetnym przykładem jest np. dostęp do platformy, dzięki której możliwe jest przygotowywanie dokumentów do urzędów lub coworku w centrum miasta. Klienci biznesowi bardzo często mogą skorzystać także z opcji concierge. Niestety, ponieważ niewiele osób spotkało się z tym terminem, niewielu też korzysta z takiej możliwości. A szkoda, bo korzyści są całkiem spore. Sprawdź, co zyskasz, jeżeli twój bank udostępnia ci opcję concierge.


Concierge to nie wynalazek naszych czasów

Aby zrozumieć ideę concierge, warto zacząć od garści ciekawostek. Otóż pojęcie „konsjerż” było używane już w średniowieczu. Wówczas tym terminem określano osobę będącą odpowiedzialną za pilnowanie, aby świece w poszczególnych komnatach były zapalone. W późniejszych czasach osobie tej doszły inne czynności – usługiwała gościom i swojemu „pracodawcy”.

Dziś na świecie w dalszym ciągu można spotkać konsjerżów – głównie w luksusowych hotelach. Tam ich obowiązki sprowadzają się do pomocy gościom i zorganizowaniu im rozrywki lub spełnieniu nawet pozornie niemożliwych rzeczy. Wszystko dlatego, że osoby te mają rozległe znajomości i wiedzą, w jaki sposób zdobyć np. bukiet róż o 3 nad ranem.


Twój osobisty doradca nawet przez całą dobę

Choć concierge nie jest wynalazkiem naszych czasów, to właśnie dzisiaj coraz głośniej o nim. Wszystko za sprawą towarzystw ubezpieczeniowych i banków. Swoim najlepszym klientom podmioty te oferują luksusowy dodatek właśnie w postaci concierge. Co istotne, przydaje się on nie tylko w sytuacjach kryzysowych, o których najczęściej mówią bankowcy.

Zakładając rachunek bankowy, mogłeś przeoczyć, że masz dostęp do takiej opcji – wystarczy, że skupiłeś się na najważniejszych kwestiach, czyli kosztach prowadzenia rachunku bankowego czy obsłudze karty płatniczej. Tymczasem korzystając z concierge, możesz mieć dostęp do osobistego konsultanta, który „zdejmie ci z głowy” wiele obowiązków, np. konieczność zarezerwowania hotelu czy odebrania garnituru z pralni. Nie zawsze musisz nawet płacić za fakt skorzystania z takiej pomocy – większość banków udostępnia usługę concierge bezpłatnie.


Korzystając z produktów tych banków, skorzystasz z concierge

Które banki mają w swoich ofertach rachunki bankowe z opcją concierge? Okazuje się, że jest ich wiele. Ci, którzy założą rachunek bankowy Noble Private Banking w Noble Banku SA mają możliwość skorzystać z osobistego asystenta, dzięki któremu nie będą musieli kłopotać się z zakupem prezentu dla bliskiej osoby, a dodatkowo otrzymają bilet na koncert popularnego muzyka.

Inną ofertę dla klientów przygotował BZ WBK SA. Posiadacze karty Visa Platinum mają dostęp do asystenta, który jest w stanie pomóc im załatwić codzienne sprawy. Poza umówieniem do lekarza czy zorganizowaniem wizyty hydraulika w mieszkaniu, klienci mogą również wykreślić ze swojego kalendarza konieczność zorganizowania eleganckiego przyjęcia dla biznesowych kontrahentów. Dodatkową korzyścią udostępnianą klientom jest pakiet assistance.

Podziel się

6 komentarzy

Agata Naroewa

Agata Naroewa

Ciekawe zagadnienie - jak widać sprawdza się to.
Uborg

Uborg

Niczego nie trzeba lekceważyć. Wszystko potem może przynieść negatywny skutek. Dlatego trzeba trzymać rękę na pulsie.
Demion

Demion

Pamiętaj, aby nie lekceważyć tego, pomoże ci to zidentyfikować potencjalne pułapki i przygotować różne scenariusze na przyszłość.
pracownik

pracownik

Jesteś przedsiębiorcą? Wykorzystaj opcję concierge. Co to opcja concierge- nie miałem pojęcia. Po przeczytaniu tego artykułu, cokolwiek więcej wiem.
Helena

Helena

Ja jestem zdania, że wszystkie usługi i opcje mające na celu korzyść dla przedsiębiorcy powinny być wdrażane, a jak nie to przynajmniej dokładnie posprawdzane.
Filipek

Filipek

Tylko wiedza powinna być unikalna i użyteczna, a nie fikcyjna. Nagle straciłeś na wadze zgodnie z opracowaną przez ciebie metodą lub wyleczyłeś ją własną techniką lub znasz języki obce itp. Można tego nauczyć się i zarabiać.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.