NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA JASIENICA - NAJNOWSZE OFERTY

Firma
Stanowisko /
Forma zatrudnienia
Miejsce pracy /
Data dodania
Ogrodnik
zawód: ogrodnik rodzaj: praca stała
Jasienica
2018-01-23
Doradca w Centrum Ogrodniczym
zawód: doradca rodzaj: praca stała
Jasienica
2018-01-23

OFERTY PRACY JASIENICA OKOLICE

KELNER/KELNERKA
zawód: kelner rodzaj: praca stała
Szczyrk
2018-01-11
Pracownik biurowy
zawód: specjalista ds. marketingu rodzaj: umowa zlecenia
Bielsko-Biała
2018-01-12
Operator Maszyn
zawód: operator maszyn rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
2018-01-19
POLECANY PRACODAWCA

Poszukiwane zawody Jasienica

Jasienica - gmina wiejska w województwie śląskim, która znajduje się w pobliżu miasta Bielska-Białej. Należy do euroregionu Śląsk Cieszyński. Jest to atrakcyjna miejscowość w granicach historycznego Śląska Cieszyńskiego, leżąca pomiędzy Bielskiem-Białą, Skoczowem, Grodźcem i Chybiem. Wieś znajduje się w bielskiej aglomeracji.

Przeważającymi terenami gminy są użytki rolnicze. Resztę stanowią lasy. Sama wieś jest bardzo długa i rozciągnięta (najbardziej rozległa w całym województwie). Przez Jasienicę przebiega droga krajowa na Cieszyn oraz droga ekspresowa do granicy z Czechami. Przy niej znajduje się w Jasienicy stacja benzynowa oraz restauracja MC Donald's. Na terenie wsi działa miejscowe OSP, a działalność duszpasterską realizują kościoły katolickie i ewangelickie. W Jasienicy jest Ośrodek Zdrowia oraz szkoły i przedszkola. Wychodzi tutaj także Gazeta Jasienica. Funkcjonuje tu również Ludowy Klub Sportowy Drzewiarz.

Miejscowość bardzo prężnie się rozwija i zmienia się jej infrastruktura. Bardzo charakterystycznym budynkiem wsi jest obiekt, w którym mieści się poczta, telekomunikacja, bank i Kompleks Sportowo-Kulturalno-Rekreacyjny "Drzewiarz".

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2018