Pracownik administracji biurowej/legalizacja cudzoziemców

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.05.2022
Pracodawca

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Aktualnie do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: specjalista kadr i legalizacji pobytu i pracy dla cudzoziemców

Obowiązki:
rejestracja oświadczeń, odebranie i potwierdzenie (podjęcie/niepodjęcia pracy), Urząd pracy
przygotowanie i złożenie wniosków na zezwolenia typu A, kart pobytu, pilnowanie terminów i zgłaszanie do ZUW o wszystkich zmianach dot. zezwoleń
pilnowanie za pomocą CRM, terminów ważności oświadczeń, wiz, paszportów biometrycznych, kart pobytu i t.d.
wprowadzanie umów zlecenia/o pracę do programu Comarch Optima
przygotowanie umów zlecenia, umów o pracę
przygotowanie zaświadczeń o zakończeniu wykonywania zlecenia/świadectw pracy
przygotowanie różnych raportów
kontakt z urzędami

Oczekujemy:
chęci do pracy
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość przepisów dot. zatrudnienia cudzoziemców
znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego oraz polskiego
dokładność
odpowiedziałność

Oferujemy

pracę w biurze w centrum Szczecina
umowe o pracę, zlecenie lub inną formę współpracy
niezbędne narzędzia pracy

Zapraszamy do przesłanie CV
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)