Zatrudnię położną

Pozmedik

Inny

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem szkoły rodzenia POZMEDIK, poszukujemy do naszego zespołu położnej - lokalizacja - Gdańsk Zaspa.
Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i empatyczną, a praca z matką i noworodkiem nie jest Ci obca, ta oferta jest dla Ciebie.

Chcemy, abyś była gotowa pomagać pacjentkom po porodzie na terenie Gdańska oraz abyś prowadziła zajęcia w szkole rodzenia. Jeśli masz dobry kontakt z ludźmi, jesteś otwarta, energiczna i wesoła, posiadasz czynne prawo jazdy i jesteś osobą niepalącą - zgłoś się do nas!

Jeśli lubisz niezależność, wolisz sama układać sobie grafik w pracy ,jesteś zorganizowana i skrupulatna w wykonywaniu obowiązków - gratulujemy, znalazłaś właściwe miejsce i powinnaś zadzwonić do nas jeszcze dzisiaj. Zapomnij o pracy w weekendy i święta. Znajdź czas dla siebie i rodziny. Bądź niezależna. Może po raz pierwszy będziesz miała okazję dostosować pracę do siebie, a nie siebie do pracy.

Aby współpracować potrzebujemy od Ciebie:

- dyplom położnej
- kurs pielęgniarstwo rodzinne dla położnych (lub wykształcenie wyższe magisterskie)
- aktualne prawo wykonywania zawodu
- prawo jazdy kat. B (własny samochód)
OBOWIĄZKI

- Realizowanie kompleksowej opieki nad kobietą, noworodkiem i rodziną głównie w środowisku zamieszkania pacjenta tzw. wizyty patronażowe
- Prowadzenie edukacji przedporodowej grupowej

CO OFERUJEMY W ZAMIAN

- Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku, możliwość swobodnego zaplanowania urlopu
- Zlecenie lub kontrakt ( możesz być już zatrudnina )
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w miłej atmosferze
- Zapewniamy niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, w tym, w pełni wyposażoną torbę położnej
- możliwość ciągłego rozwoju / szkoleń/ dokształcenia
- wsparcie koordynatora na każdym etapie pracy
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)

Podobne oferty pracy

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.