Twoje wsparcie w rekrutacji

Java Developer (React.js)

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego full-stack developera który będzie częścią zespołu projektującego i wdrażającego autorski system monitorowania procesów produkcyjnych i technologicznych.

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Programowanie
  • Dbanie o jakość tworzonego kodu
  • Podejmowanie decyzji architektonicznych o stosownych bibliotekach i rozwiązaniach
  • Stanowienie wsparcia merytorycznego i inspiracyjnego dla pozostałych członków zespołu
  • Współpraca w zespole projektowym: 4 Programistów, SCRUM Master oraz tester

Wymagania:

  • 2 leta doświadczenia
  • Brak problemów z technologiami: Java 8+, Spring / Jakarta EE, JPA (Hibernate)
  • Umiejętność wdrażania interfejsów użytkownika z wykorzystaniem bibliotek React.js
  • Doświadczenie ze stosowaniem relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT oraz podejścia GitFlow
  • Znajomoś najlepszych praktyk tworzenia API RESTowego
  • Praktyczna znajomość bandy czworga (Gang of Four)
  • Znajomość i zwinne stosowanie metodyki wytwarzania oprogramowania (Scrum, XP), nie wyobrażasz sobie pracy bez code review, pair programming, continuous integration itp.,
  • Dbałość o jakość i czystość kodu, a pozycje „wujka Boba” są Twoją lekturą do poduszki

Firma oferuje:

  • Pracę w 6 osobowym zespole programistów – firma nie jest korporacją, liczy się dla nich człowiek :)
  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków (firma składa się z 16 osób) – dla którego liczy się: Otwartość, Pozytywna atmosfera, Zaangażowanie, Pasja, Kreatywność, Inicjatywa
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 8400 - 14000 zł brutto
  • Poza wynagrodzeniem podstawowym premie uznaniowe
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, w przedziale 7:00 - 9:00
  • Możliwość pracy zdalnej: 1 dzień w tygodniu
  • Imprezy integracyjne oraz wspólne wyjścia do kina, na kręgle

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-08
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-22
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Programista – Analityk VBA/Access

Zawód: programista Rodzaj: umowa o pracę
GRH Polska
GRH Polska
Dębica
2020-02-08