Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy operator CNC

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-13

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref. MO/11/2019

Zakres obowiązków:

  • Asystowanie przy obsłudze lasera
  • Nauka kontroli wykonywanych detali
  • Zdobywanie umiejętności w obsłudze narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Przygotowanie materiału
  • Przeprowadzenie przeglądów dziennych maszyn

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne – mile widziane
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego – mile widziane
  • Podstawowa znajomość technologii maszyn – mile widziane
  • Gotowość do pracy na 2 zmiany
  • Chęć do pracy w lokalizacji: ok. 40 km od centrum Szczecina

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zawód:
Operator maszyn
Miejsce pracy:
Szczecin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-29
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-13
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

OPERATOR URZĄDZEŃ

Zawód: operator maszyn Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2700 zł
UoP brutto/m-c
Kliniska Wielkie
2020-01-15
od 2700 zł

PRACOWNIK PRODUKCJI*

HKScan Poland Sp. z o.o.
od 2100 zł
Świnoujście
2018-05-06
od 2100 zł

PRACOWNIK OBRÓBKI DREWNA

Firma Usługowa "AGANTI" Agnieszka Nowakowska
od 2600 zł
Trzebiatów
2019-11-20
od 2600 zł

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Zawód: operator maszyn Rodzaj: umowa na okres próbny
MAC DREW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2600-4000 zł
Bierzwnik
2019-12-31

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH

Zawód: operator maszyn Rodzaj: inna
PRACA PLUS SPOŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Świdwin
2020-01-16

INTRASERVIS JOB SPOŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Świdwin
2020-01-16

OPERATOR ZGRZEWAREK

TEMA RED LUBUSKIE KATARZYNA JAWORSKA
Gorzów Wielkopolski
2020-01-14

OPERATOR PRODUKCJI

LEKS Sp. z o.o.
od 2600 zł
2020-01-13
od 2600 zł

PRACOWNIK PRODUKCJI NOWA SÓL

Zawód: operator maszyn Rodzaj: umowa agencyjna
kontakt przez OHP
od 2800 zł
2019-12-06
od 2800 zł