Twoje wsparcie w rekrutacji

Dyrektor Sprzedaży - Usługi dla Sektora Publicznego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-11

Ogłoszenie na stanowisko Dyrektor Sprzedaży - Usługi dla Sektora Publicznego - SalesHR

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy Dyrektora sprzedaży usług około-budowlanych (sektor publiczny).

Stanowisko:Dyrektor Sprzedaży - Usługi dla Sektora Publicznego

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie portfelem usług i koordynowanie polityki cenowej
  • Zarządzanie podległymi pracownikami
  • Opracowanie rocznych planów finansowych
  • Wprowadzanie niezbędnych zmian i innowacji : również w zakresie automatyzacji
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby zarządu firmy
  • Współuczestniczenie w opracowywaniu strategicznych założeń organizacji
  • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami niezbędnymi do realizacji zadań

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 5 lat w branży usługowej : planowaniu, prowadzeniu i rozliczaniu robót / produkcji
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – min 30 osób
  • Umiejętność analizowania i weryfikacji dokumentacji : technicznej, przetargowej i ofertowej
  • Znajomość programów klasy: MS Project, ERP, CRM czy WMS
  • Znajomość języka angielskiego poziom B1/B2
  • Samodzielność, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy

Co oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oparte o kontrakt B2B 14 000 - 17 000 PLN
  • dodatkowe premie
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy klasy średniej
  • samodzielne stanowisko kierownicze wysoko postawione w strukturze firmy
  • dużą samodzielność
  • prywatna opieka medyczna
Zawód:
Dyrektor
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
14000-17000 zł B2B netto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-11-27
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-11
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Dyrektor Hotelu *****

Zawód: dyrektor Rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
2020-01-08

DYREKTOR HANDLOWY

Zawód: dyrektor Rodzaj: umowa na okres próbny
MAKARONY JASTRZĘBSKIE Sp. z o.o.
6000-7000 zł
UoP brutto/m-c