Twoje wsparcie w rekrutacji

Audytor procesów sądowych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-23

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej pozwów sądowych,
  • Wprowadzanie do bazy danych informacji dotyczących pozwów sądowych,
  • Archiwizacja dokumentacji sądowej,
  • Utrzymywanie korespondencji z sądem i kancelarią prawną,
  • Bieżąca kontrola procesu sądowego oraz współpraca z kancelarią prawną,
  • Raportowanie danych dot. postępowania sądowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy, połączona z umiejętnością działania pod presją czasu,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Mile widziane wykształcenie administracyjne lub prawnicze.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony w dużej firmie finansowej,
  • Profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy,
  • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • Rozbudowany i atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Klarowny i motywujący system wynagradzania.
Zawód:
Audytor
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-12-09
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-23
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)