Twoje wsparcie w rekrutacji

TECHNIK AUTOMATYK/ELEKTRONIK

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-27

Zakres obowiązków:

Do twoich zadań należy ustawianie i sprawdzanie czujników i zaworów zgodnie z wymogami, regulacja silników sterowanych częstotliwościowo i ustawianie prędkości i kierunku rolek obrotowych, uruchamianie systemów BUS (Profinet /ASI bus), skanerów i kamer.

Wymagania:

Wykształcenia:
średnie zawodowe, kierunek: automatyk, elektronik, mechatronik
Języki:
niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Inne wymagania:
Wymagane doświadczenie i wykształcenie kierunkowe, dobra znajomość języka angielskiego (B2) i niemieckiego (B1), doświadczenie ze sterownikami SIEMENS, gotowość do podróży służbowych (100% czasu pracy), prawo jazdy kat. B
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 3 000 EUR
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Einsteinstr. 28, Ettlingen, Niemcy
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
SIT Steuerungstechnik
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
strona internetowa firmy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
poprzez stronę internetową
Zawód:
Automatyk
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-28
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-27
Liczba odsłon ogłoszenia:
146
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)