Twoje wsparcie w rekrutacji

Automatyk

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-18

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Automatyk/ Inżynier Automatyk

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn,
  • Utrzymanie wysokiego poziomu stanu technicznego maszyn produkcyjnych,
  • Optymalizacja procesów prewencyjnych dla zachowania ciągłości produkcji,
  • Identyfikowanie i proponowanie zmian poprawiających bezpieczeństwo personelu, jakość produktu, ciągłość produkcji,
  • Identyfikowanie części zamiennych koniecznych do prawidłowego serwisu maszyny,
  • Raportowanie działań i tworzenie dokumentacji ułatwiającej przekazanie wiedzy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe,
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej - minimum 1 rok,
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki ogólnej, energetyki i pneumatyki,
  • Znajomość obsługi sterowników firmy Siemens, Rockwell i innych,
  • Znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office,
  • Uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)
  • Gotowość do pracy w systemie 4 - zmianowym.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozruchu nowoczesnego zakładu produkcyjnego,
  • Realną szansę na awans w wyniku planowanej rozbudowy zakładu,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy.

Zawód:
Automatyk
Miejsce pracy:
Radomsko
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
5600-7000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-09-04
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
133
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

CMC POLAND SP. Z O.O.

Automatyk

Zawód: automatyk Rodzaj: umowa o pracę
CMC POLAND SP. Z O.O. profil firmy
Zawiercie
2019-09-13

Automatyk

Zawiercie