Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. baz danych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-22

Maspex jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych.

Zakres obowiązków:

KLUCZOWE ZADANIA:

  • opracowywanie modeli danych w kontekście optymalizacji architektury korporacyjnych baz danych
  • analiza źródeł danych mających wpływ na aspekty i decyzje biznesowe
  • przygotowanie fizycznych połączeń pomiędzy systemami kolekcjonującymi dane
  • realizacja procesów integracji danych
  • projektowanie i implementowanie procesów ETL z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi i platform
  • analiza błędów i rozwiązywanie problemów w przepływach integracyjnych
  • przygotowanie zestawów danych do dalszego przetwarzania i wizualizacji
  • współpraca z działem IT w zakresie realizacji koncepcji oraz zapewnienia poprawnego działania środowiska systemów bazodanowych
  • tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej

Wymagania:

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI POSIADASZ:

  • wykształcenie wyższe, kierunek informatyka lub pokrewny
  • minimum 3 letnie doświadczenie z zakresu modelowania i zarządzania bazami danych
  • mile widziane doświadczenie w dowolnej technologii ETL (np. Oracle DataIntegrator, Informatica PowerCenter, MS SSIS)
  • dobra znajomość języka SQL
  • znajomość tematyki baz danych, terminów BI i ETL
  • umiejętność analizy źródeł danych oraz klasyfikowania danych
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy ze złożonymi modelami danych
  • doświadczenie w realizacji projektów związanych z migracją danych
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • zaangażowanie w wykonywaniu zadań i inicjatywa w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • stanowisko w Dziale Monetyzacji Danych
  • pracę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • możliwość rozwoju podczas realizacji projektów w złożonym otoczeniu biznesowym
  • pracę z najnowszymi technologiami bazodanowymi, ETL i BI
  • kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, program ubezpieczeń grupowych
  • pracę w centrali firmy w Wadowicach
Zawód:
Specjalista ds. bezpieczeństwa IT
Miejsce pracy:
Wadowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-08
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
341
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)