Twoje wsparcie w rekrutacji

Brygadzista / koordynator

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-19

Firma Meat Pros Sp. z o. o. prowadzi działalność od 2002 roku i świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu outsourcingu; rekrutacji i selekcji pracowników, naliczania płac i administracji dokumentacji kadrowej. Współpracujemy z największymi producentami w branży przetwórstwa spożywczego na terenie Niemiec i Polski. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku – Białej posiadamy również oddział w Berlinie.

Firma Meat Pros Sp. z o. o. prowadzi działalność od 2002 roku i świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu outsourcingu; rekrutacji i selekcji pracowników, naliczania płac i administracji dokumentacji kadrowej. Współpracujemy z największymi producentami w branży przetwórstwa spożywczego na terenie Niemiec i Polski. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku – Białej posiadamy również oddział w Berlinie, Buckeburgu, Karlsruhe, Kutnie.

Zakres obowiązków:

  • organizowanie i koordynacja pracy na jednym z działów (rozbiór, ubój, pakowanie) w sposób umożliwiający wykonanie zaplanowanych działań
  • nadzór nad pracą załogi
  • nadzór nad organizacją bezpiecznych i higienicznych warunków pracy
  • nadzór ilościowy i jakościowy nad produkcją
  • odpowiedzialność za terminowe i jakościowe wykonywanie powierzonych prac
  • rzetelne prowadzenie dokumentacji, koniecznej do prawidłowego funkcjonowania firmy w zakresie pełnionych obowiązków
  • szkolenie nowych pracowników na stanowiskach pracy

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • umiejętność rozwiązywania konfliktów między pracownikami
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • staranność i dokładność wykonywanych zadań
  • doświadczenie w branży mięsnej

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie
  • niezbędne narzędzie pracy
  • możliwość rozwoju
Zawód:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy:
Kutno
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-07-05
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-19
Liczba odsłon ogłoszenia:
198
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Operator/ka Produkcji

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: umowa o pracę
Łódź
2019-10-11

OPERATOR WIELOMASZYNOWY

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: umowa na okres próbny
UNIDRUK Spółka jawna Jacek Stencel, Paweł Stencel
od 2400 zł
UoP brutto/m-c