• Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

1st Level Support
  • Take over the Salesforce 1st level support in combination and collaboration with Global IT Servicedesk for the brand-new Salesforce application which is still in his global roll out (for already rolled out countries)
  • Administer Data andOrgs, Manage Services,Authorizations
    • Update User Profiles, Settings
    • Create Update Service Resources and Service Territory Members
    • Assign Skills to Service Resources
    • Add/ update Users to relevant Chatter Groups, Queues, Account Teams
    • Bulk assignment of records
2nd Level Support
  • Deliver 2nd Level Support if needed for ticketing and support cases as well as service request resolution
  • Administer Data and Orgs, Manage Services, Authorizations

Wymagania

  • Skills and experience - the skill level would be at least a few years experiences with salesforce
  • The candidate should be able to provide 1st and 2nd Level Support
  • Fluent English is required

Oferujemy

  • B2B Contract
  • 100% remote work
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)