Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.03.2024
workconcept service GmbH

Kierowca dużego sprzętu

  • Niemcy zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Die Workconcept Service GmbH ist seit 2012 erfolgreich auf dem Arbeitsmarkt tätig. Unsere Hauptaufgabe ist es, in kurzer Zeit eine gute und stabile Beschäftigung zu finden. Wir sind ein ehrliches und kompetentes Unternehmen. Wir behandeln jeden Mitarbeiter individuell.

Ort der Beschäftigung: Philippsthal (Werra)

Arbeitszeit: Vollzeit (40 Stunden pro Woche)

Datum des Beginns der Arbeiten: sofort

Gehalt: bis zu 19 € pro Stunde

Nach 15 Monaten: 24 € pro Stunde

Zakres obowiązków

  • prowadzenie i obsługa dużych maszyn oraz urządzeń pod ziemią
  • prowadzenie prac podziemnych w rejonie wydobycia
  • sprawdzanie maszyn oraz pojazdów przed ich uruchomieniem
  • stosownie sie do przepisów oraz zasad wewnętrznych

Wymagania

Kwalifikacje zawodowe:

  • mile widziane wykształcenie w zawodzie technicznym, najlepiej w zakresie górnictwa, mechanik górniczy, kierowca/operator dużego sprzętu lub w podobnym zawodzie
  • znojomość procesów techniczynych i obsługi maszyn
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Umiejętnosci osobiste:

  • samodzielny, rzetelny i systematyczny sposób pracy
  • sumienność
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej oraz w dni wolne od pracy

Oferujemy

  • premie świąteczne
  • możliwosc korzystania z samochodu służbowego
  • niemiecką umową o pracę na czas nieokreślony
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz rentowne
  • możliwość przejęcia przez firme

Zainteresowane oraz spełniające warunki osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku niemieckim lub polskim na adres e-mail: bewerbung@workconcept-service.de lub kontakt telefoniczny: + 493695-85 09940 od poniedzialku do piątku w godzinach: 8-17.

  • Bitte fügen Sie Ihrer Bewerbung folgende Klausel bei:
    Ich stimme der Verarbeitung meiner personenbezogenen Daten für die Zwecke zu, die für die Durchführung des Einstellungsverfahrens erforderlich sind (gemäß dem Gesetz vom 29.08.1997 über den Schutz personenbezogener Daten, konsolidierter Text: Gesetzblatt von 2016, Position 922)" .
  • stimme der Verarbeitung meiner persönlichen Daten für die Bedürfnisse zu, die notwendig sind, um den Rekrutierungsprozess durchzuführen (in Übereinstimmung mit dem Gesetz vom 29.08.1997 über den Schutz personenbezogener Daten, konsolidierter Text: Gesetzblatt von 2016, Punkt 922)".