ROSKO ANNA ROSMUS

Pracownik budowlany - Posadzkarz / Zacieracz

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

ROSKO Posadzki Przemysłowe zajmuje się wykonywaniem posadzek przemysłowych, podkładów pod posadzki, płyt betonowych drogowych oraz tac szczelnych dla budownictwa przemysłowego oraz użyteczności publicznej. Firma wykonuje zlecenia na terenie całego kraju.

Szukamy osób zaangażowanych, dyspozycyjnych i chętnych do pracy. Mile widziane doświadczenie oraz prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków

  • wylewanie betonu
  • zacieranie posadzek
  • cięcie i wypełnienie dylatacji

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • chęć zdobywania nowych umiejętności
  • zaangażowanie
  • sumienność
  • obowiązkowość

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • premie uznaniowe w zależności od zaangażowania
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia oraz odzież
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze
  • ubezpieczenie grupowe z pakietem medycznym
  • Administratorem danych osobowych jest ROSKO ANNA ROSMUS 44-120 Pyskowice ul. Armii Krajowej 22, NIP: 6461435839. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ROSKO ANNA ROSMUS 44-120 Pyskowice ul. Armii Krajowej 22, NIP: 6461435839 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Pyskowice pow. gliwicki, Śląskie
Wynagrodzenie
  • 4 000 - 8 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (jutro)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.