Pracownik warsztatowy

axtt
  • Pyskowice, śląskie pow. gliwicki

Inny

Umowa o pracę

Zatrudnimy pracownika,

Miejsce pracy: Pyskowice
Opis stanowiska:
• wykonywanie drobnych prac warsztatowych,
• montaż urządzeń typu taśmociągi, podajniki , żmijki
• przygotowywanie elementów do dalszego montażu.

Wymagania

• umiejętność spawania metodą TIG, MIG
• umiejętność pracy z materiałami metalowymi,
• znajomość drobnych prac ślusarskich,
• znajomość drobnych prac montażowych
• samodzielność, zaangażowanie, dyspozycyjność, dokładność
• nie wymagamy uprawnień chociaż mile widziane

Oferujemy

• wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności, w przedziale od 4000 brutto do 6000 zł brutto ,
• zatrudnienie na umowę o pracę lub inną według uznania pracownika
• pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i przydatnych kwalifikacji
• zaliczki
• wiek pracownika nie ma znaczenia,
CV proszę przesłać na adres skrzynki OLX z dopiskiem - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Panfer sp. z o.o, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.
CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)