Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŁABĘDY w Pyskowicach praca

Pyskowice

W samym sercu województwa śląskiego, w malowniczym Pyskowicach, znajduje się nasza Spółdzielnia Mieszkaniowa Łabędy. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej społeczności, oferując usługi zarządzania nieruchomościami na najwyższym poziomie. Nasza działalność skupia się na profesjonalnym i odpowiedzialnym zarządzaniu nieruchomościami, które powierzają nam mieszkańcy naszego regionu.

Nasze doświadczenie jest naszą wizytówką. Zespół Spółdzielni Mieszkaniowej Łabędy to grupa wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w dbanie o potrzeby naszych klientów. Rozumiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu w miejscu, które nazywamy domem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały oczekiwania najbardziej wymagających.

Chociaż nie możemy podzielić się pełną historią naszej spółdzielni, to z całą pewnością możemy powiedzieć, że nasze działania zawsze były i są ukierunkowane na zadowolenie i dobro naszych mieszkańców. W każdej decyzji, którą podejmujemy, kierujemy się troską o ich interesy.

W naszej ofercie znajduje się kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, które obejmuje zarówno bieżącą administrację, jak i długoterminowe planowanie rozwoju i utrzymania nieruchomości. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi są nie tylko niezbędne, ale także niezastąpione w codziennym życiu każdej wspólnoty mieszkaniowej.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspólnie zadbać o Państwa domy i osiedla. Jesteśmy tutaj, aby służyć naszą wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Razem zbudujemy społeczność, na której fundamencie leży wzajemne zaufanie i satysfakcja z miejsca, w którym żyjemy.

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŁABĘDY w Pyskowicach najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Pyskowice
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŁABĘDY w Pyskowicach

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŁABĘDY w Pyskowicach

  • Księgowy

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŁABĘDY w Pyskowicach
    • Pyskowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŁABĘDY w Pyskowicach

Siedziba główna i Administracja osiedla w Pyskowicach

Administracja osiedla w Gliwicach - Łabędy

Administracja osiedla w Toszku (Budynek kotłowni)

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Pyskowice
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŁABĘDY w Pyskowicach - oferty archiwalne

  • Sprzątacz posesji

    • Pyskowice
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; zakres obowiązków: zamiatanie i mycie klatek schodowych, zamiatanie i odśnieżanie chodników; utrzymanie terenów zielonych; dostarczanie korespondencji lokatorom; miejsce pracy: Pyskowice;

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator

    • Pyskowice

      Wykształcenie zawodowe; doświadczenie w zakresie eksploatacji technicznej budynku (instalacje gazowe, wod-kan, c.o.); prawo jazdy kat. B - mile widziane; sumienność; dokładność; zakres obowiązków: nadzór nad prawidłowym działaniem instalacji w budynkach, drobne prace naprawcze, instalacyjne, budowlane; jedna zmiana; miejsce pracy: Pyskowice; oferta także dla emeryta lub rencisty;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Pyskowicach