HMP Hamburger Montage Personal GmbH

Monter wentylacji i instalacji sanitarno – grzewczych (m/f/d)

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Hamburger Montage Personal GmbH na co dzień wspiera specjalistyczne firmy w regionie i na terenie całych Niemiec w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, chłodniczych/klimatyzacyjnych, elektrycznych, rurociągów i konstrukcji metalowych, w skrócie wszystko, co dotyczy technicznego wyposażenia budynku.

Aby wesprzeć nasze budowy poszukujemy pracownikow na stanowisko:

Monter wentylacji i instalacji sanitarno – grzewczych (m/f/d) z kilkuletnim doswiadczeniem.

Zakres obowiązków

  • Montaż i instalacja systemów wentylacyjnych
  • Prace ogólne w zakresie techniki wentylacji
  • Prace instalacyjne wodno-kanalizacyjne i grzewcze
  • Montaż systemów grzewczych
  • Połączenie systemów i urządzeń
  • Układanie i montaż rur

Wymagania

Twój profil:

  • Masz wykształcenie zawodowe lub kilkuletnie doswiadczenie jako monter wentylacji lub monter instalacji sanitarnej
  • Rzetelny sposób pracy, lojalność i umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie zaangażowanie i elastyczność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i samochod oraz znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy

Co cię czeka:

  • Bezpieczne miejsce pracy
  • Wynagrodzenie ustalane na podstawie doswiadczenia
  • Najwyższej klasy sprzęt z profesjonalnymi narzędziami (np. Würth) i środki ochrony osobistej
  • Różnorodne place budowy
  • Niemiecka umowa o prace

Możesz spodziewać się ciekawych projektów dobrych możliwości rozwoju i wynagrodzenia zależnego od wyników w dynamicznej firmie z krótkimi procesami decyzyjnymi.

Zainteresowany? Czekamy na Twoje CV!

Hamburger Montage Personal GmbH

Bredowstraße 10, 22113 Hamburg

Telefon: +4915234620263 Agata

E-mail: ciszek@hamburger-montagepersonal.de

  • Administratorem danych osobowych jest Hamburger Montage Personal 22113 Hamburg Bredowstraße 10. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hamburger Montage Personal 22113 Hamburg Bredowstraße 10 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)