ASMO Solutions

Kierowca CE, 2305-2505 euro na rękę ranger, jazda po placu firmy, brak załadunków i rozładunków

  • Niemcy zagranica

Kierowca

Umowa o pracę

Podejmij pracę w Niemczech razem z ASMO Solutions. Pracując w ASMO Solutions (agencja pracy Niemcy) zyskasz więcej!

Zakres obowiązków

  • Bliska okolica Frankfurtu nad Menem
  • Zestaw: RANGER – kierowca manewrowy
  • Transport naczep chłodniczych po placu firmy
  • BEZ załadunków i rozładunków
  • Firma jest największym pracodawcą w regionie

Wymagania

  • Prawa jazdy kat. CE
  • Doświadczenia jako manewrowy
  • Znajomości niemieckiego, angielskiego lub rumuńskiego

Oferujemy

  • Pensję 2305-2505 euro na rękę
  • Zaliczki do pobrania
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenie socjalne - Kindergeld 250€/dziecko, składki emerytalne i ubezpieczenie na życie
  • DARMOWE zakwaterowanie - oszczędzasz nawet 600€ miesięcznie
  • Wsparcie polskojęzycznego opiekuna - od pierwszego dnia pracy
  • System poleceń nowych pracowników
  • Szybki i sprawny proces rekrutacji
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet socjalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Szkolenia, kursy, konferencje
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MAOBI Sp. z o.o. 02-146 Warszawa Komitetu Obrony Robotników 45B, NIP: 9552355303 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)