Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.09.2022
Justyna Szokalska JS Consulting

Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Szukamy obecnie osoby, która chce brać czynny udział we współtworzeniu marki naszego klienta

Zakres obowiązków

Będziesz odpowiadać za:

  • rozwój i aktywne pozyskanie nowych klientów biznesowych na rynku
  • nadzór, opiekę i rozwój współpracy z obecnymi klientami
  • budowę długofalowych relacji biznesowych z klientem
  • organizowanie i prowadzenie spotkań handlowych z klientami
  • negocjowanie warunków handlowych
  • opiekę nad klientem w trakcie całego procesu sprzedaży
  • reprezentowanie firmy na konferencjach branżowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • realizację wyznaczonych planów sprzedażowych

Wymagania

  • znasz systemy teletransmisyjne i urządzenia aktywne
  • rynek branży telekomunikacyjnej nie ma przed tobą tajemnic
  • masz min 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, poparte sukcesami w sprzedaży w branży telekomunikacyjnej
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych
  • ukończyłeś uczelnie wyższą o profilu technicznym
  • posługujesz się j. angielskim w mowie i piśmie na poziomie komunikacyjnym
  • posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Wynagrodzenie:

  • Umowa o pracę z wynagrodzeniem podstawowym ustalanym indywidualnie z naszym klientem.

Dodatkowo możesz liczyć na:

✨ benefity, m.in.:

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta Multisport

✨ praca w systemie hybrydowym (częściowo w biurze, częściowo HO).

Jak wygląda rekrutacja?

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania:
1. Zadzwoni do Ciebie Justyna
2. Spotkasz się z naszym klientem
3. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę spodziewać się możesz oferty, bądź telefonu z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

  • Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.
    Administratorem danych osobowych jest Justyna Szokalska JS Consulting 30-383 Kraków OBOZOWA 41/47, NIP: 8722167096. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Justyna Szokalska JS Consulting 30-383 Kraków OBOZOWA 41/47, NIP: 8722167096 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gdańsk
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (20 dni)