Programista baz danych

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Comarch – producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych. Od 27 lat Comarch pomaga klientom największych polskich  i światowych marek w osiąganiu większej rentowności poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań IT. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Jeśli masz przynajmniej 2 lata doświadczenia w budowaniu aplikacji, dołącz do nas! Z nami zdobędziesz wartościowe doświadczenie i rozwiniesz swoje kompetencje. Nie czekaj sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania
  • Rozwój modułów oprogramowania
  • Przeprowadzanie testów developerskich (w tym automatyzacja)

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Doświadczenie:
    • w pracy z systemami kontroli wersji (np. Git)
    • w utrzymaniu dużych systemów informatycznych działających w Internecie
      Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Znajomość Flex, HTML, SpringG MVC, Liferay
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Pomysłowość
  • Orientacja na znajdowanie rozwiązań

Oferujemy

  • Hybrydowy tryb pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówka
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółki z Grupy Comarch.
  • Wypełniając i wysyłając niniejszy formularz rekrutacyjny, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji dotyczącej wybranej przez Ciebie oferty pracy.
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasa (za 18 dni)