Magazynier/Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma Sobrima powstała w 1953 roku we Francji, a decyzję o otworzeniu oddziału w Polsce podjęliśmy w 2019 roku- nasza hala produkcyjna mieści się w Katowicach. Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się konstrukcjami stalowymi od 1993 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie magazynu (przyjęcia i wydania towarów, przygotowanie gotowych wyrobów do produkcji wydanie na produkcję);
  • Rejestracja towarów COMARCH OPTIMA/magazyn (wydania przyjęcia). Kontrola stanów magazynowych w programie i na magazynie;
  • Wprowadzenie w firmie niezależnego magazynu wg własnego planu i doświadczenia;
  • Przyjęcia towarów od dostawców (rozładunek, sprawdzenie ilości i specyfikacji dostawy);
  • Wydawanie materiałów do produkcji (kompletowanie i przekazywanie na produkcję);
  • Przekazywanie dokumentów zakupowych do działu finansowego (wz, faktury);
  • Zamawianie i rozliczanie materiałów zużywających się do produkcji, materiałów bhp i biurowych;
  • Koordynacja transportów wewnętrznych i zewnętrznych do klienta. Przygotowanie dokumentów wysyłkowych;
  • Transport wewnętrzny do kontrahentów samochodem służbowym firmowym (do 3,5 tony);
  • Rozładunek i załadunek towaru wózkiem widłowym;
  • Przygotowanie i kontrola materiałów gotowych do wysyłki (przygotowanie listy wysyłkowej sprawdzenie ilości i zgodności ze specyfikacją);
  • Koordynacja i kontrola firm transportowych bezpośredni kontakt i nadzór nad załadunkami i rozładunkami;
  • Praca wg standardów i procedur w firmie;

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy związane z prowadzeniem magazynu, zamówieniami materiałów, gospodarką magazynowa;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Obsługa i znajomość programów magazynowych (w firmie mamy COMARCH OPTIMA);
  • Znajomość pakietu office (excel, word), poczta email itp.;
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie gospodarki magazynowej;
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.umiejętności dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów;
  • Obsługa wózka widłowego;

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenie B2B/umowy zlecenia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe uzależnione od stopnia spełnienia stawianych wymagań;
  • Szkolenie z LEAN MANAGEMENT;
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach, targach związanych z kierunkami rozwoju firmy i stanowiska;
  • Administratorem danych osobowych jest Sobrima Sp. z o.o. 41-106 Siemianowice Śląskie ul. Walerego Wróblewskiego 31A, NIP: 6431772302. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sobrima Sp. z o.o. 41-106 Siemianowice Śląskie ul. Walerego Wróblewskiego 31A, NIP: 6431772302 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Katowice
Wynagrodzenie
  • 4 500 - 5 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 22 dni)