Konserwator urządzeń dźwigowych

  • Katowice, śląskie
  • 7 000-10 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Prowadzimy działalności w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych (windy) oraz schodów i chodników ruchomych na terenie województwa śląskiego. Pilnujemy, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Istotne jest, aby proces naprawy trwał jak najkrócej, a przeglądy odbywały się z należytą starannością. Nasi konserwatorzy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia UDT kat I do konserwacji dźwigów elektrycznych i hydraulicznych, schodów i chodników ruchomych oraz do konserwacji podestów ruchomych wiszących i przejezdnych, jak również uprawnienia SEP do eksploatacji i dozoru instalacji elektrycznych.

Zakres obowiązków

  • Konserwacja, remonty i naprawy urządzeń transportu bliskiego – dźwigi osobowe i towarowe (windy) oraz schody i chodniki ruchome.

  • Serwis urządzeń na terenie Śląska m.in. w hotelach, centrach handlowych, punktach rozrywki, budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

  • Usuwanie usterek oraz pogotowie dźwigowe.

  • Samodzielna praca w terenie.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne elektryczne, elektromechaniczne lub o podobnym profilu.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Dobrze widziane uprawnienia UDT na konserwację urządzeń dźwigowych.

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy.

  • Dobry kontakt z Klientem oraz kultura osobista.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełny etat, 3 miesięczny okres próbny.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Wzrost wynagrodzenia wraz z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych.

  • Premie motywacyjne, premie za dodatkowe prace remontowe na urządzeniach, premie świąteczne.

  • Wynagrodzenie z tytułu pełnienia pogotowia dźwigowego.

  • Opłacanie szkoleń UDT.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w kameralnym i przyjaznym środowisku pracy.

  • Telefon służbowy.

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego (dla samodzielnego konserwatora).

  • Karta paliwowa w tym artykuły spożywcze.

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Przygotowanie oraz opłatę egzaminów UDT i SEP.

  • Pakiet NETFLIX.

  • Administratorem danych osobowych jest E.S.E. SERWIS EWA SZWEDA-NOWAK 43-178 Ornontowice Grabowa 21, NIP: 6431720469. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez E.S.E. SERWIS EWA SZWEDA-NOWAK 43-178 Ornontowice Grabowa 21, NIP: 6431720469 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)