Pracownik Działu Płac

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma Meat Pros Sp. z o. o. działa od 2002 r. i świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu outsourcingu; rekrutacji i selekcji pracowników, naliczania płac i administracji dokumentacji kadrowej. Współpracujemy z największymi producentami w branży przetwórstwa spożywczego na terenie Niemiec i Polski.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która od początku swojej działalności ukierunkowana jest na zdobywanie rynków europejskich.

Współpracujemy z największymi producentami w branży przetwórstwa spożywczego na terenie Niemiec i Polski. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku – Białej posiadamy również oddział w Berlinie.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki MEAT-PROS Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej zajmującej się leasingiem pracowniczym w branży mięsnej poszukujemy do naszego zespołu:

  • Pracownik Działu Płac

Firma Meat Pros Sp. z o. o. prowadzi działalność od 2002 roku i świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu outsourcingu; rekrutacji i selekcji pracowników, naliczania płac i administracji dokumentacji kadrowej.

Zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy
  • dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji na potrzeby ZUS, US, GUS
  • obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi
  • przygotowanie pism dla instytucji zewnętrznych (ZUS, US, komornik)
  • obsługa pracowników w zakresie ubezpieczeń społecznych
  • obsługa programu kadrowo – płacowego SYMFONIA

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w dziale płac
  • praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik, programów Symfonia- mile widziane
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • praca od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju i awansu
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Meat Pros Sp. z o.o. , ul. Drzymały 10 , 43-300 Bielsko - Biała, NIP: 5471968502
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Meat Pros Sp. z o.o. , ul. Drzymały 10 , 43-300 Bielsko - Biała, NIP: 5471968502zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)