Koordynator Projektu

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Praca od zaraz

FBSerwis to firma założna przez Ferrovial Services Ltd. i Budimex S.A. FBSerwis pomaga swoim klientom przedłużać cykl życia budynków i infrastruktury, optymalizować koszty utrzymania i podnosić efektywność energetyczyną oraz dbać o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój lokalnych społeczności w zakresie utrzymania technicznego i modernizacji budynków i obiektów przemysłowych, infrastruktury drogowej i oświetlenia oraz usług środowiskowych.

Zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad jakościa i terminowością realizacji projektu
  • Planowanie harmonogramów pracy oraz nadzorowanie prac podwykonawców oraz pracowników własnych
  • Bieżąca kontrola budżetu i kosztów inwestycji
  • Prowadzenie dokumentacji budowy

Wymagania

  • Umiejętność analizowania wymagań projektowych
  • Mile widziane wykształcenie techniczne na kierunku elektryka, energetyka lub pokrewnym
  • Samodzielność i terminowość w realizacji zadań
  • Zdolność do budowania dobrych relacji z Klientami i podwykonawcami, asertywnosć oraz umiejętności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas
  • Opiekę medyczną w Medicover
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • 50% dofinansowania do karty MultiSport
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin lub imienin
  • Administratorem danych osobowych jest FBSerwis Wrocław sp. z o.o., ul. Atramentowa 10, Bielany Wrocławski, 55-040 Kobierzyce, rodo.fbs@fbserwis.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). W przypadku podania dodatkowych informacji, ich przetwarzanie będzie oparte na zgodzie kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dodatkowo FBSerwis przetwarza dane osobowe do celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora jakim jest dochodzenie lub obrona przed roszczeniami (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). FBSerwis będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe, także w kolejnych naborach, jeśli wyrazi Pan/Pani na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Każda zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać odwołana w dowolnym czasie. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad na jakich przetwarzamy Państwa dane oraz o przysługujących Państwu w związku z tym prawach kliknij TUTAJ

  • Administratorem danych osobowych jest FBSerwis SA z siedzibą w Warszawie (01-204) przy ul. Siedmiogrodzkiej 9. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). W przypadku podania dodatkowych informacji, ich przetwarzanie będzie oparte na zgodzie kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dodatkowo FBSerwis przetwarza dane osobowe do celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora jakim jest dochodzenie lub obrona przed roszczeniami (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). FBSerwis będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe, także w kolejnych naborach, jeśli wyrazi Pan/Pani na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Każda zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)