Pielęgniarka - AVIMED Katowice

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.06.2022

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Grupa AVIMED to 15 lat doświadczenia i sieć placówek medycznych zlokalizowanych w Katowicach, Bytomiu, Piekarach Śląskich, Mikołowie i Gliwicach.

Każda placówka zajmuje się Podstawową Opieką Zdrowotną oraz szerokim zakresem Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, uzupełnionym o diagnostykę i rehabilitację.

Dodatkowo w ramach Grupy działa wieloprofilowy Szpital w Katowicach, gdzie realizowane są zabiegi operacyjne z zakresu ortopedii, neurochirurgii, urologii, chirurgii ogólnej i plastycznej.

Pacjenci Grupy AVIMED mogą także liczyć na specjalistyczną pomoc w Ośrodku Leczenia Chorób Żył, Poradni Leczenia Zaburzeń Snu oraz Pracowni badań endoskopowych.

Grupa medyczna AVIMED, poszukuje osoby ze wskazanym wykształceniem i doświadczeniem do pracy w Centrum Medycznym AVIMED w Katowicach, na stanowisku: PIELĘGNIARKA

Zakres obowiązków

Do zadań Pracownika na tym stanowisku należy:

  • rejestracja pacjentów do procedur pielęgniarskich
  • wykonywanie badań diagnostycznych wg. zleceń lekarza.
  • praca w pokoju zabiegowym
  • współpraca z lekarzami w zakresie organizacji przyjęć pacjentów i realizacji procedur POZ i AOS

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego wraz z numerem PWZ
  • doświadczenia zawodowego w realizacji procedur pielęgniarskich
  • ukończone kursy i/lub szkolenia będą dodatkowym atutem
  • znajomości obsługi komputera
  • komunikatywności i miłego usposobienia
  • skrupulatności i cierpliwości w realizacji codziennych zadań
  • chęci do zdobywania nowej wiedzy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub wymiar dostosowany do oczekiwań pracownika,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatki motywacyjne,
  • wsparcie doświadczonych pracowników oraz dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i dalszego rozwoju.
  • Administratorem danych osobowych jest AVIMED Sp. z o.o. 41-940 Piekary Śląskie ul.Ks.J.Popiełuszki 50, NIP: 4980146386. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy
  • Katowice
Wynagrodzenie
  • 4 600 - 5 200 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (14 dni)