Zastępca managera restauracji i baru

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Manager

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Zastępowanie Managera Restauracji,
Dbanie o wizerunek Restauracji,
Zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości oraz wyglądu restauracji,
Aktywna sprzedaż usług,
Udział przy tworzeniu ofert gastronomicznych,
Koordynowanie pracy zespołu Restauracji oraz Baru.

Wymagania

  • Inne wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok, znajomość języka angielskiego, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu, umiejętność delegowania zadań, umiejętność pracy pod presją czasu, dbałość o szczegóły, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Firma oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia, Pakiet medyczny obejmujący: - Nielimitowane konsulta
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasła (23 dni)