Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego z biegłą znajomością języka angielskiego / Native Speaker

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Misją KIDS&Co. jest wychowywanie dzieci tak, aby w przyszłości jak najlepiej radziły
sobie w nieustannie zmieniającym się świecie. Właśnie do tego potrzebujemy zespołu, który zaszczepi
w nich ciekawość świata, da im poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie. KIDS&Co. jest miejscem
dla ludzi z pasją. Specjalistów i pełnych entuzjazmu absolwentów i studentów z Polski i z zagranicy.
Każdy kto chce rozwijać się razem z nami i lubi nowe wyzwania jest mile widziany.

Kariera w Kids&Co.

W związku z dynamicznym rozwojem nowych placówek zatrudnimy NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO Z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO / NATIVE SPEAKER

Zakres obowiązków

  • opieka nad grupą dzieci wspólnie z nauczycielem polskojęzycznym,
  • realizacja planu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi programami nauczania i autorskimprogramem KIDS&Co.,
  • przygotowanie planów pracy, scenariuszy zajęć oraz imprez okolicznościowych,
  • realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola,
  • współpraca z rodzicami poprzez: udział w spotkaniach indywidualnych i zebraniach, organizowanie zajęć pokazowych w trakcie „dni otwartych”.

Wymagania

  • wykształcenie pedagogiczne (pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, przedszkolna, specjalna) - licencjat lub w trakcie studiów magisterskich, lub Filologia Angielska,
  • motywacja i zamiłowanie do pracy z dziećmi,
  • cierpliwość i rozumienie potrzeb dziecka,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność, umiejętność zespołowego działania
  • kreatywność, optymizm,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • motywacja do doskonalenia i rozwoju,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologicze.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe + premię za zaangażowanie i dodatki funkcyjne,
  • benefity: 1000zł bonus na start, happy hours - dodatkowe godziny wolne od pracy, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie OC, NNW,kartę Medicover Sport,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • pracę w miejscu o wysokim standardzie i dostęp do nowoczesnych narzędzi dydaktycznych,
  • możliwość samodzielnego, kreatywnego działania,
  • regularne szkolenia wewnętrzne, wsparcie mentorów i ekspertów (metodyków, psychologów),
  • finansowanie szkoleń specjalistycznych i kursów dokształcających.
  • Administratorem danych osobowych jest Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o. 00-867 Warszawa ul. Chłodna 51, NIP: 5252515491. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)